mySimple.city

mySimple.city jest serwisem, który łączy użytkowników w globalną społeczność Gospodarzy oraz podróżnych. Dzięki mySimple.city można uzyskać pomoc od Gospodarzy miasta, lub zaoferować swoje usługi przyjezdnym jako Gospodarz.

O Autorze

Cześć!

 

Tutaj Tomek i Łukasz twórcy paltformy internetowej www.mySimple.city. Platformy, która łączy ze sobą użytkowników w globalną społeczność Gospodarzy, którzy świadczą różnego rodzaju usługi w swoim mieście, oraz Gości, którzy z takich usług korzystają.
Dlaczego tak?

 

Ponieważ zawsze chcieliśmy zrobić stronę internetową, który ułatwi ludziom życie i sprawi, że powiedzą "TAK, TAK, TAK. To jest to czego właśnie potrzebuję!".

Czy nam się udało? To pozostawiamy Waszej ocenie! A więc do rzeczy!

 

Może zanim powiemy coś więcej o sobie zapraszamy do obejżenia naszego filmu, który przedstawi Wam całą idę mySimple.city.

Prosty, czysty przekaz, może zbyt za długi, ale oddaje sedno projektu.

 

Tak więc to był film, myślimy, że idea mySimple.city została w pełni wyjaśniona, jeśli nie? Pytajcie. Jeśli tak, to teraz może krótko o nas i o tym, dlaczego postawnowiliśmy poszukać Patrona.

 

Tworzenie strony było dla nas fantastyczną zabawą, którą w momencie, kiedy zaczeły dołączać kolejne osoby zaczeliśmy traktować poważnie.  Dlaczego? Bo okazało się, że budzi spore zaintersowanie już na początku jej uruchomienia i cały czas dodają się kolejne osoby. Fantastyczne dla nas jest nie tylko to, że pomagacie sobie poprzez naszą platformę (pomimio tego, że nie wygląda ona jeszcze tak jak, ma wyglądać) - szykujecie przewodniki po wybranych miastach, pomagacie sobie w podróży i podpowiadacie co niezapomnianego można zobaczyć w Waszym mieście, ale również to, że dostajemy od Was sugestie, co jeszcze można dodać do strony i co ulepszyć, aby odpowiadała ona Waszym oczekiwaniom. Za to:

 

Dziękujemy!

 

Niestety jest "ale" - zapewne do przeskoczenia, lecz z Waszą pomocą w zdecydowanie krótszym czasie. Zaczęliśmy wprowadzać kolejne ulepszenia i poprawki, zmieniliśmy wygląd oraz funkcjonalność strony i sporo jeszcze tego zostało. Z tym że, żeby robić to dobrze i na pewnym poziomie, musieliśmy sporo zainwestować, nie tylko naszego czasu ale i naszych prywatnych pieniędzy. Kiedy zaczęliśmy to wszystko razem liczyć łącznie z kosztami hostingu, utrzymania domeny, i zmianami, to wyszła nam całkiem okrągła suma.


Dlatego dzięki Waszemu wsparciu możemy nie tylko utrzymywać obecny poziom inwestycji w rozwój, ale realizować kolejne pomysły i systematczynie powiększąć bazę kolejnych Gospodarzy w naszej - Waszej społeczności.

Uwierzcie nam: Dobrze jest spać spokojenie z myślą, że nie trzeba ponownie "kombinować" kolejnych środków na działanie strony.

 

Tomek i Łukasz

Zespół mySimple.city

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)