myceramicproject

Destination Milano + GUSTO AL DESIGN

3 000 zł

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Cześć! Mycermicproject jedzie do Mediolanu! Właśnie z tego powodu potrzebuję Waszego wsparcia. Od niedawna szukam finansów na wyjazd i opłacenie kosztów przewidzianych przez organizatora. Mam już pomoc wspaniałej osoby z firmy, która poświęca własne pieniądze na opłacenie udziału w wystawie (koszt 300 Euro+ tax). Teraz zbieram na dojazd i pobyt przez całe targi od 8-15 kwietnia.

Jestem Tobie już wdzięczna, ponieważ tu jesteś i czytasz o te dokładnie słowa. Możesz mi pomóc udostępniając posta na facebooku i trzymając w serduchu dobrą myśl o myceramicproject =)

ENG
Hey! Mycermicproject is going to Milan! That's why I need your support. Recently, I have been looking for finances for travel and paying for the costs provided by the organizer. I already have the help of a great person from the company Vox, who dedicates his own money to pay the costs of exhibition (cost 300 Euro + tax). Now I am collecting for the flight and stay throughout the fair from 8-15 April.

I am grateful to you because you are here and you are reading these words carefully. You can help me by sharing post on facebook and keeping good thoughts in your heart about myceramicproject =)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)