Myśli Uwolnione

1 patron
20 miesięcznie
8 725 łącznie
Libertariański punkt widzenia - bez antynaukowych tez i teorii spiskowych - w Twoim domu! Jak wygląda gospodarka Chin? Skąd rząd ma pieniądze na politykę socjalną? Czy i kiedy czeka nas następny kryzys? Dlaczego Szwajcarzy są tak bogaci? Wejdź i przekonaj się sam! Wspierając nasz, wspierasz wolność!

O Autorze

Czy można prowadzić kanał i bloga o polityce, ekonomii, prawie, który nie zabije nudną formą, toną trudnych słów i nie odstraszy materiałami, które ciągną się w nieskończoność? Czy można opowiedzieć o gospodarce i społeczeństwie Rosji w 8 minut? A o Szwecji? Czy można mówić o kwestiach trudnych w sposób kulturalny i wyważony, nie rezygnując przy tym ze swojego zdania?

Tak! W ramach „Myśli Uwolnionych” staramy się to udowodnić od ponad roku z coraz większymi sukcesami. Prężnie rozwijające się medium z zacięciem wolnościowym, jedyne w swoim rodzaju, zatacza bowiem coraz szersze kręgi. Warto nas poznać bliżej, bo jesteśmy młodymi, otwartymi i ciekawymi ludźmi.

Nie wierzycie? Sprawdźcie!

 


 

Nasza twórczość

Założyliśmy nasz kanał na youtubie półtora roku temu i od tamtego czasu (na chwilę pisania tego tekstu) mamy już ponad pół miliona wyświetleń naszych wszystkich filmów. Czy to dużo? Dla nas tak. Chcielibyśmy tworzyć jeszcze więcej i jeszcze lepiej, stąd pomysł na założenie Patronite'a. 

Oprócz kanału na youtube prowadzimy bardzo intensywnie fanpage'a na serwisie Facebook, gdzie regularnie kilka razy w tygodniu pojawiają się różne felietony dotyczące różnych wydarzeń ze świata i Polski.

Kim jesteśmy?

Trochę o nas samych a nie o kanale. Jesteśmy dwójką studentów, Aleks studiuje prawo i jest odpowiedzialny za pisanie felietonów no i zdecydowanie jest twarzą vloga, Paweł — Kognitywistykę i Architekturę Informacji, kryje się z drugiej strony kamery i odpowiada za montaż i wszystkie inne technikalia związane z prowadzeniem kanału i bloga.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Krajewski
Tomasz Krajewski
Próg: 20 zł
Kamil Strzempowicz
Kamil Strzempowicz
Próg: 10 zł
Marek Granowicz
Marek Granowicz
Próg: 5 zł