STOWARZYSZENIE "NATCHNIENI BIESZCZADEM"

W Patronite od 04.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Festiwal
Natchnieni Bieszczadem
Bieszczadzkie Cztery Pory Roku

I DZIEŃ BIESZCZADZKI
PRZYSTANEK WARSZAWA

O Autorze

FESTIWAL I DZIEŃ BIESZCZADZKI PRZYSTANEK WARSZAWA

Do czego dążymy? Organizujemy pierwszą edycję festiwalu w Warszawie, aby w jednym miejscu wszyscy zakochani w górach mogli posłuchać rockowo - folkowych brzmień, zobaczyć bieszczadzką sztukę, porozmawiać z twórcami, artystami, ale także niezwykłymi ludźmi pełnymi pasji, którzy na co dzień zmagają się z niemożliwymi dla wielu osób wyzwaniami. Imrezę poprowadzi najmłodsza Polka z koroną ziemi - Miłka Raulin, a obecnie również 3 Polka, która przetrawersowała Grenlandię. 

Aby festiwal się odbył potrzebujemy 60 000 PLN. Aktywnie szukamy sponsorów i Was też prosimy o wsparcie. My sami nie chcemy na tym zarobić, mamy w sobie pasję, którą chcemy Was zarazić i podarować Wam miłość do gór.

---------------------------------------------------------------------------------
 
O STOWARZYSZENIU

Głównym celem stowarzyszenia jest promocja walorów turystycznych Bieszczadów, kształtowanie pozytywnego wizerunku regionu w przestrzeni społecznej i kulturalnej.

Od 14 lat stowarzyszenie organizuje Festiwal Natchnieni Bieszczadem w Cisnej oraz Dni Bieszczadzkie na Politechnice Rzeszowskiej oraz w Przemyślu.

Od 2022 przyjęto formułę 4 imprez w ramach cyklu CZTERY PORY ROKU.

W roku 2023 odbędzie się pierwsza edycja festiwalu na Mazowszu

Gdzie?

Warszawa  (Białołęcki Ośrodek Kultury)

KIEDY?
25-26.02.2023

CO?
Koncerty, filmy, sztuka bieszczadzka i spotkania z ludźmi gór


KSU z muzykami z Matragony  GRZANE WINO   ŻMIJE       PIOTR ROGALA ROGALIK

  

Filmy:

Projekcja filmu “Śniła mi się połonina” oraz spotkanie z reżyserem Robertem Żurakowskim

Film przenosi widzów na 1 godzinę i 20 minut na bieszczadzkie połoniny (choć nie tylko!), dzięki wrażliwemu spojrzeniu reżysera na wyjątkowych bohaterów,  wspaniałej muzyce i wzruszającym kadrom.

Po projekcji filmu, widzowie będą mogli osobiście zadać pytanie reżyserowi filmu.

 

i jeszcze...:

sztuka i rękodzieło Bieszczadu

spotkania oraz prelekcje z ludźmi gór

konkurs fotograficzny
 

  

 

 tak było w 2021r:

 

 

Udowodnimy, że ludzie mogą przenosić góry.

Zostań naszym Patronem - przenieś z nami Bieszczady do Warszawy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika