Nerd Kobieta

W Patronite od 12.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1950

liczba Patronów: 1900

1 patron
5 zł miesięcznie
705 zł łącznie
Od 2012 r. prowadzi blog fantastyczny Nerd Kobieta. Od 2013 r. szefuje działowi Literatura w Post - Apokalipsa Polska, największym serwisie o postapo w Europie. Debiutowała opowiadaniem "Filtr" w Fantomie (nr 5). Wiosną 2019 r. ukaże się jej debiutancka powieść "Pieśń o Warszawie".

O Autorze

Czołem!

Publicystyka
Od 2012 r. prowadzę blog Nerd Kobieta. Jestem szefową działu Literatura w serwisie Post-Apokalipsa Polska (największy serwis o postapo w Europie). Piszę głównie o fantastyce i postapokalipsie. Wypromowałam już ponad setkę książek, artystów i wydarzeń okołofantastycznych.
Publikowałam również w papierze, m.in. w dwumiesięczniku fantastycznym Fantom.

Twórczość literacka
Debiutowałam w Szortalu opowiadaniem Kto miałby przeżyć, jak nie ona? (2015). Możesz je przeczytać za darmo pod tym linkiem. Potem debiutowałam w papierze opowiadaniem Filtr, które zostało wyróżnione w konkursie Cytadeli, a potem opublikowane w dwumiesięczniku fantastycznym Fantom (nr 5).
Moja pierwsza opublikowana książka to Pieśń o Warszawie, osadzona na postapokaliptycznych gruzach stolicy. Premiera miała miejsce 20 lutego 2019 r.

Wywiady ze mną
Czy się znam na rzeczy sprawdzisz słuchając wywiadów ze mną, m.in.  w Radiu RSC, Polskim Radiu Program 2, Radiu Kampus czy Polskim Radiu Czwórce.

Konwenty

Od 2014 r. odwiedzam konwenty i bibliotekmi z prelekcjami cyklicznymi. Biorę udział w panelach, prowadzę spotkania autorskie. Jeśli chcesz się ze mną spotkać, powiedz o mnie w swoim lokalnym klubie fantastyki lub bibliotece.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni