Nerd Kobieta

W Patronite od 12.10.2018

Od 2012 r. prowadzi blog fantastyczny Nerd Kobieta. Od 2013 r. szefuje działowi Literatura w Post - Apokalipsa Polska, największym serwisie o postapo w Europie. Debiutowała opowiadaniem "Filtr" w Fantomie (nr 5). Wiosną 2019 r. ukaże się jej debiutancka powieść "Pieśń o Warszawie".

O Autorze

Czołem!

Publicystyka
Od 2012 r. prowadzę blog Nerd Kobieta. Jestem szefową działu Literatura w serwisie Post-Apokalipsa Polska (największy serwis o postapo w Europie). Piszę głównie o fantastyce i postapokalipsie. Wypromowałam już ponad setkę książek, artystów i wydarzeń okołofantastycznych.
Publikowałam również w papierze, m.in. w dwumiesięczniku fantastycznym Fantom.

Twórczość literacka
Debiutowałam w Szortalu opowiadaniem Kto miałby przeżyć, jak nie ona? (2015). Możesz je przeczytać za darmo pod tym linkiem. Potem debiutowałam w papierze opowiadaniem Filtr, które zostało wyróżnione w konkursie Cytadeli, a potem opublikowane w dwumiesięczniku fantastycznym Fantom (nr 5).
Moja pierwsza opublikowana książka to Pieśń o Warszawie, osadzona na postapokaliptycznych gruzach stolicy. Premiera miała miejsce 20 lutego 2019 r.

Wywiady ze mną
Czy się znam na rzeczy sprawdzisz słuchając wywiadów ze mną, m.in.  w Radiu RSC, Polskim Radiu Program 2, Radiu Kampus czy Polskim Radiu Czwórce.

Konwenty

Od 2014 r. odwiedzam konwenty i bibliotekmi z prelekcjami cyklicznymi. Biorę udział w panelach, prowadzę spotkania autorskie. Jeśli chcesz się ze mną spotkać, powiedz o mnie w swoim lokalnym klubie fantastyki lub bibliotece.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)