W Patronite od 03.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
354 łącznie

Coraz lepiej nas widać

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Jesteśmy w stanie pogodzić nasze prace zarobkowe i projekty pro bono, które realizujemy w wolnym czasie z prowadzeniem bloga, fanpage'a na facebooku i pracy badawczej dotyczącej kultury i sztuki lesbijskiej w Polsce i za granicą. Mamy świadomość, że coraz więcej osób obserwuje nasze działania, więc dajemy z siebie wszystko, żeby wygospodarować jeszcze czas na doradzanie licznym osobom zgłaszającym się do nas w sprawie organizacji ślubu w Danii lub proszącym o pomoc/wsparcie w sprawach związanych z byciem osobą LGBT+
Kiedy osiągniemy ten cel nasz blog i facebookowy fanpage będą bogatsze o relacje i informacje z akcji w których brałyśmy udział, a także dotrzemy do 5000+ czytelników, co przyczyni się do zwiększania widzialności par takich jak nasza w społeczeństwie.

Działamy coraz szerzej

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Prowadzimy bloga i fanpage'a których bogate publikacje dzięki reklamie docierają do tysięcy odbiorców , angażujemy się w działalność pro bono na rzecz osób LGBT+ w Polsce, rozwijamy się by edukować, wspierać i docierać do jak najszerszego grona czytelników - jest to możliwe dzięki naszemu udziałowi w warsztatach równościowych. Dodatkowo badamy historię i rozwój tożsamości LGBT+ w polskich miastach, możemy pozwolić sobie na docieranie do źródeł dzięki wizytom w polskich i zagranicznych instytucjach kultury i sztuki. Zaopatrujemy się w literaturę i prasę LGBT+. Dzielimy się wynikami naszej pracy, promujemy naszą piękną przeszłość, współtworzymy teraźniejszość i działamy w imię lepszej, równej przyszłości.
Dzięki programowi 500+ jesteśmy w stanie wykupić lekcje wybranego języka skandynawskiego i rozpocząć prawdziwe przygotowania do emigracji. Regularnie piszemy na blogu i przygotowujemy dla was materiały, skracjące wirtualny dystans.

To niesamowite!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Nasza działalność nabrała bardzo szybkiego tempa. Mamy świadomość wielkiej odpowiedzialności, ze względu na bardzo szerokie grono czytelników do których docierają nasze publikacje. Szerzymy wiedzę o historii LGBT+ oraz o możliwościach jak najlepszego życia w kraju, w którym pary jednopłciowe nie mają oficjalnie równych praw. Wiedzę i doświadczenie zdobywamy dzięki kursom, szkoleniom i warsztatom równościowym, dzięki czemu możemy lepiej i mocniej pozytywnie oddziaływać na społeczeństwo. Dzięki solidnemu wsparciu możemy inwestować w narzędzia do rozwoju naszej działalności.
Jednocześnie, z takim wsparciem jesteśmy w stanie opuścić Polskę i pisać dla was z emigracji nowy poradnik - jak krok po kroku odnaleźć się w pięknym i dziwnym kraju, jaki mamy zamiar nazwać domem!

Czy to w ogóle możliwe?

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Do tego czasu już dawno obronimy doktoraty, korporacje muszą radzić sobie bez nas, pracujemy na własny rachunek - otwieramy fundację, która jest jednocześnie archiwum i muzeum LGBT+ w Polsce, ale też zajmuje się świadczeniem pomocy osobom, które z powodu swojej orientacji straciły dom/pracę lub pogorszyły się ich warunki bytowe.. Nasz poradnik "jak wziąć ślub" zostaje wydany w wersji papierowej i stanowi kompendium wiedzy dla par, którym Polska nadal nie pozwala na zalegalizowanie związku. Wydajemy również poradnik "Jak zostać Duńskim Obywatelem". Nie rezygnujemy jednak z bloga i facebooka, które są ważnym środkiem masowego przekazu i nadal pozostajemy w kontakcie z naszą ojczyzną, która w tym momencie nie należy już ani do Unii ani do Europy.

Organizujemy wesele, którego nie miałyśmy i zapraszamy na nie naszą rodzinę, przyjaciół, oraz was, Patronów.
Zostań Patronem