Strefa Patrona:

28

patronów

688 zł

miesięcznie

2693 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
92
miesięczne wsparcie
89
liczba patronów

  Nocne Radio - największa społeczność wśród małych rozgłośni internetowych. Od tematycznych audycji, zwykle o 21:00 każdego dnia, po niekończące się rozmowy z słuchaczami, nierzadko kończące się grubo po wschodzie słońca. Zapraszamy - http://nocneradio.pl!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

O nas

Tysiące godzin audycji w archiwum. Przeróżna tematyka, od kuchni, przez filmy i horrory, na fizyce relatywistycznej kończąc. Nocne Radio śmiało kroczy tam, gdzie żadne radio internetowe jeszcze nie dotarło. Niecny łobuz polskiego podcastingu nie boi się trudnych tematów i ochoczo stara się je poskromić.


Prawie każdego dnia o 21:00 jeden z nas podłącza się na żywo i rozmawia z Wami na różne tematy. Radio jest jedynie medium, nośnikiem naszych słów i myśli, dlatego też każdy z nas jest wyrazistą i niepowtarzalną osobowością. A niemal każda audycja jest w pełni interaktywna, a Ty, drogi słuchaczu, możesz wbić się na nią przez Skype i zaspokoić swoją rozbudzoną ciekawość. 


Pojawiają się również u nas goście - autorzy, naukowcy, pasjonaci przedstawianych dziedzin. Zazwyczaj każdy na wyciągnięcie Skype, lub przynajmniej poprzez czat w trakcie audycji lub komentarze po niej. 

Grzechem byłoby nie wspomnieć o społeczności, która wytworzyła się wokół NR. Istnieją platformy mu towarzyszące, które pozwalają na wielogodzinne, często sięgające poranków dyskusje - nie tylko z prowadzącymi, ale przede wszystkim między słuchaczami.

Jeśli uważacie, że robimy dobrą robotę i chcecie rzucać w nas workami monet regularnie - oto rozwiązanie dla Was. W ramach podziękowań, osoby które dołączą do naszej gromadki sponsorów będą mogły się dostać w parę tajnych miejsc, dzięki którym będziecie mieli wpływ na poruszane przez nas tematyczne audycje, jak również od czasu do czasu będziemy się odwdzięczać za sponsorowanie radia na zasadach podobnych jak do tej pory.

A na co mnie to? A po co to komu potrzebne?  

Przede wszystkim - wygoda. Jako nasz słuchacz i odbiorca nie musisz się przejmować i pamiętać o wpłatach, Patronite się o to zatroszczy. Dla nas będzie to jeszcze bardziej wygodne - wiedząc, jakiego wsparcia możemy się w najbliższym czasie spodziewać, będziemy w stanie racjonalnie zaplanować promocję i rozwój radia. Ponadto grupa dla sponsorów, o której wspominamy na progach, będzie miała jeszcze jedną istotną cechę - to właśnie tam będziemy ogłaszać wszelkiego rodzaju akcje, w których będziemy chcieli się odwdzięczać dodatkowo za Wasze wsparcie, jak losowania książek czy gadżetów. Tam też pojawiać się będą nagrania, które z różnych powodów nie ujrzały światła dziennego w oficjalnym archiwum Nocnego Radia.

Hola hola! A czemu grupa na FB?

Przy wyższych progach oferujemy dostęp do zamkniętej grupy dla sponsorów Nocnego Radia. Obecnie pewne ograniczenia techniczne, na które mamy dość niewielki wpływ, nie pozwalają nam na połączenie forum ze stroną radia. Docelowo zostanie utworzona autonomiczna strefa premium na stronie, w międzyczasie zaś zostaniemy przy tym rozwiązaniu. Sprawdziliśmy - będzie czytelnie i wygodnie :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

9 zł / miesiąc
patroni: 6
Liczba, która w Japonii uznawana jest za pechową. Legenda głosi, że co trzynasty patron, który zasponsoruje NR tym progiem, może przyzwać demona (chociaż nie możemy tego zagwarantować), który zniszczy nasze radio. Zgarniesz za ten próg naszą wdzięczność oraz pisemne podziękowanie w sekcji wsparcia na naszej stronie.
Zostań patronem
19 zł / miesiąc
patroni: 14
Dzięwiętnaście - liczba pierwsza, liczba atomowa potasu, nieprzypadkowo również jest to nazwa Fortuny, jednego z większych obiektów pasa asteroid. Wsparcie taką kwotą da ci nie tylko podziękowanie w sekcji wsparcia, lecz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która pozwoli ci nie tylko na plotkowanie, ale również na kształtowanie przyszłości naszego radia, choćby przez proponowanie tematów do poruszenia w merytorycznych audycjach w przyszłości.
Zostań patronem
42 zł / miesiąc
patroni: 5
Według sławnego cytatu, jest to odpowiedź na wielkie pytanie o Wszechświat, życie i całą resztę. Dla nas stałe wsparcie w tej wysokości pozwala nam zaplanować z wyprzedzeniem pewne konkretne rzeczy i realnie zainwestować w rozwój radia, aktywne wyszukiwanie gości oraz budowanie reklamy i wizerunku. Oczywiście otrzymujesz wówczas dostęp do wewnętrznej grupy dla sponsorów.
Zostań patronem
107 zł / miesiąc
patroni: 1
Jest to pierwsza liczba Eisensteina (też nie znałem tego nazwiska), a liczba ta wyrażona w złotówkach jest już potężnym motorem, który pozwoli radiu solidnie rozwinąć skrzydła. Podziękowania, dostęp do zamkniętej grupy oraz priorytetowy wpływ na tematykę audycji (który możesz zrozumieć jako to, że jeśli zażyczysz sobie audycję o stułbiach, to się o nich nauczymy i zrobimy co w naszej mocy, by fachowo o nich opowiedzieć).
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy