NowiMy

Hej! Tutaj zespół NowiMy! Powstaliśmy w październiku ubiegłego roku, aby realizować swoje małe dzieło ewangelizacji. Na zespół składają się - Jona Szmeichel (wokal) oraz Andrzej Nowak (aranżacje muzyczne).

O Autorze

NowiMy

Zespół NowiMy powstał w październiku ubiegłego roku, choć jego członkowie – Jona Szmeichel (wokal) i Andrzej Nowak (aranżacje muzyczne) od najmłodszych lat wspólnie rozwijali swoje pasje artystyczne pod opieką Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach, Pani Marianny Ciupak.

Początkowym założeniem było nagrywanie piosenek religijnych na portal YouTube i w ten sposób realizacja swojego małego dzieła ewangelizacji. Szybko okazało się jednak, że zostaliśmy dostrzeżeni przez narzeczeństwa przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, które chciałyby abyśmy uświetniali swoimi wykonaniami utworów religijnych ich uroczystości, co też z przyjemnością czynimy. Staramy się też uczestniczyć w uroczystościach naszej wspólnoty parafialnej takich jak komunie święte czy bierzmowania.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie co sobotę publikujemy nagranie nowej piosenki o tematyce religijnej - https://www.youtube.com/channel/UCBLRfQDqFK6J-0S-4-FSikQ

Do tego doszliśmy sami

A tak zaczynaliśmy

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)