NowiMy

W Patronite od 18.06.2018

Hej! Tutaj zespół NowiMy! Powstaliśmy w październiku ubiegłego roku, aby realizować swoje małe dzieło ewangelizacji. Na zespół składają się - Jona Szmeichel (wokal) oraz Andrzej Nowak (aranżacje muzyczne).

O Autorze

NowiMy

Zespół NowiMy powstał w październiku ubiegłego roku, choć jego członkowie – Jona Szmeichel (wokal) i Andrzej Nowak (aranżacje muzyczne) od najmłodszych lat wspólnie rozwijali swoje pasje artystyczne pod opieką Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Książkach, Pani Marianny Ciupak.

Początkowym założeniem było nagrywanie piosenek religijnych na portal YouTube i w ten sposób realizacja swojego małego dzieła ewangelizacji. Szybko okazało się jednak, że zostaliśmy dostrzeżeni przez narzeczeństwa przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, które chciałyby abyśmy uświetniali swoimi wykonaniami utworów religijnych ich uroczystości, co też z przyjemnością czynimy. Staramy się też uczestniczyć w uroczystościach naszej wspólnoty parafialnej takich jak komunie święte czy bierzmowania.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube, gdzie co sobotę publikujemy nagranie nowej piosenki o tematyce religijnej - https://www.youtube.com/channel/UCBLRfQDqFK6J-0S-4-FSikQ

Do tego doszliśmy sami

A tak zaczynaliśmy


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)