NowiMy

W Patronite od 18.06.2018

Zakup statywu mikrofonowego

120 zł

16%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Statyw mikrofonowy to podstawa zestawu dla wokalisty/wokalistki. Nie zawsze się z niego korzysta, ale przy dłuższych występach jest niezmiernie pomocny. Dlatego chcielibyśmy uzupełnić naszą bazę sprzętową o statyw Stim M-14, który ułatwiłby nam pracę w terenie.

Zakup pulpitu na teksty

240 zł

8%

osiągnięto

220 zł

brakuje

Wśród wielu podstawowych sprzętów, które wykorzystujemy w realizacji naszej pasji brakuje jeszcze oprócz statywu na mikrofon, pulpitu na teksty. Jeśli pomożesz nam zrealizować ten cel, już nigdy więcej nie będziemy podczas nagrań wieszać tekstów na taśmie klejącej przyczepionej do statywu od aparatu :)

Zakup nowych mikrofonów dynamicznych

1 290 zł

1%

osiągnięto

1 270 zł

brakuje

Podstawą wykonywania pracy wokalistów są mikrofony. Poza talentem to właśnie one decydują o tym o jakości dźwięku, który dotrze do uszu odbiorcy. Nasze mikrofony niestety sporo już przeszły i zdarza się, że płatają nam figle, dlatego profesjonalne mikrofony Sennheiser E845S sprawiłyby, że nasze występy byłyby jeszcze lepsze jakościowo.

Organizacja festiwalu piosenki religijnej w Książkach

10 000 zł

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

Mierzymy wysoko! Jeśli uda się nam zebrać 10 000 zł, to zorganizujemy w naszej miejscowości Festiwal Piosenki Religijnej! Pokażemy, że mimo że Książki są małą gminą to potrafią zrobić festiwal na miarę dużych miast! :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)