Nowości Pyszności

W Patronite od 13.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Nowości Pyszności to moja wielka radość! To Instagram oraz YouTube o nowych produktach w polskich sklepach. To też cała masa fantastycznych ludzi, która każdego dnia pomaga mi tworzyć najczęściej aktualizowany profil produktowy w Polsce, wzbogacany o moje jedzeniowe relacje z zagranicznych podróży.

O Autorze

Cześć, z tej strony Karola, autorka profilu @nowoscipysznosci na Instagramie i kanału na YouTube.
 


Instagramowe konto założyłam pod koniec 2017 roku, zupełnie nie spodziewając się jego takiej popularności. Od zawsze interesowałam się i zajmowałam tematyką jedzenia (pierwszy, jedzeniowy kanał na YouTube założyłam w 2009 r., to były czasy!), przeglądałam gazetki produktowe, cieszyłam się na nowy smak Lay'sów i nie miałam z kim się tym dzielić. I tak powstały Nowości Pyszności.

Teraz mam cudowną, rozrastającą się społeczność, z którą mogę wspólnie tworzyć i rozwijać ten projekt.
 


Na profilu każdego dnia pojawiają się posty z nowościami, codziennie pojawiają się najnowsze gazetki z polskich sklepów, przegląd artykułów o planowanych nowościach w polskich sklepach oraz zdjęcia ciekawych produktów z zagranicy, niedostępnych w Polsce, które podsyłają mi Obserwatorzy ze swoich podróży czy miejsca zamieszkania.

 

Podobnie ja, gdziekolwiek jestem, robię zdjęcia i testy smaku lokalnych produktów, oraz zawsze kupuję najciekawsze produkty dla siebie i swoich Obserwatorów, żeby ktoś też miał szansę spróbować tych smaków :) Staram się organizować tyle rozdań i konkursów dla swoim Obserwatorów, na ile tylko pozwala mi portfel!

Poza Instagramem jestem z Wami także na YouTube, gdzie testuję nowe produkty z Polski i świata, nagrywam zgadywanie smaków z zamkniętymi oczami czy robię OPEN BOX paczek od Was! (:

Mam nadzieję, że polubicie ten jedzeniowy świat pełen nowych smaków, podróży i testowania.

Ściskam,

Karola

@nowoscipysznosci

@thehappybun


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika