Projekt historyczno edukacyjny - niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne i zagłady

W Patronite od 31.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
910 łącznie

Zakup książek na temat holokaustu i histori 2 wojny światowej

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Przeczytałem setki książek, obejrzałem dziesiątki filmów dokumentalnych i historycznych na temat Holokaustu, obozów, III Rzeszy i Cesarstwa Niemieckiego (zaczynając od towarzystwa Thule 1918 po 1945), a następnie losów powojennych zbrodniarzy nazistowskich i historii II wojny światowej. W miesiącu zakupuję ok 30-40 książek... przydałoby się wsparcie :)

Wykłay dla młodzieży szkolnej

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Prowadzę także lekcje w szkołach (8 klasa/liceum/technikum) w charakterze gościa oraz prelegenta (wykłady + prezentacje multimedialne; 45/90/120 min) na temat dziejów obozów oraz historii II Wojny Światowej, ZA KTÓRE NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA.

Wyprawy edukacyjne do obozów zagłady i obozów koncentracyjnych

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Często można mnie spotkać w muzeach oraz byłych obozach, gdzie w charakterze prelegenta dzielę się swoją wiedzą (Auschwitz, Auschwitz Birkenau, Treblinka, Sobibór, Bełżec, Majdanek, Chełmno Nad Nerem, Stutthof, Gross-Rosen, Theresienstadt w Czechach). ZA OPROWADZANIE I OPOWIADANIE NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA.

Tłumaczenie i Rozwój strony www oraz promocja

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

W najbliższym czasie opublikuję następujące wersje językowe strony: angielską, niemiecką oraz hiszpańską. Obecnie zamierzam publikować od 4 do 8 postów miesięcznie + opisy obozów + uruchomić nowe działy: WARTO PRZECZYTAĆ, WARTO OBEJRZEĆ, WAŻNE OSOBY, WAŻNE WYDARZENIA... na wszystko potrzeba czasu i dostępu do źródeł historycznych. Strona będzie cały czas rozwijana. Część kwoty będę chciał również przeznaczyć na płatne promowanie strony, tak aby dotrzeć do jak największej ilości osób na całym świecie, ucinając również mity i teksty typu "POLSKIE OBOZY..."; średni koszt tłumaczenia 1800 znaków ze spacjami to kwota ok 50 zł, tak więc kwota 1000 zł pozwoli mi na miesięczne pokrycie tłumaczenia 4 postów na 3 języki.

Promocja Social Media

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Przy założeniu 50 zł dziennie na promocję strony www w social media, jestem w stanie pozyskać ok 200 nowych obserwujących. Są to rzetelnie wybrane grupy osób, głównie z zagranicy; osoby znające zarówno język polski, jak i angielski, niemiecki oraz hiszpański. Grupa docelowa to osoby, które interesują się historią 2 wojny światowej, wyemigrowały z Polski, mają polskie korzenie.
Zostań Patronem