Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Z wykształcenia plastyk i fotograf. Zawodowo czynna wizażystka, szkoleniowiec oraz vloggerka. Obecnie skupiam się przede wszystkim na pracy zawodowej, współpracy recenzenckiej z markami kosmetycznymi oraz publikowaniu treści szkoleniowych, eksperckich na moim kanale Youtube.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Stelaż z tłem do filmów
Jak widzicie wszystkie moje filmy mają jedno i to samo tło... ile można na to patrzeć! Proszę, pomóż mi w urozmaiceniu moich filmów pod względem estetycznym!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Kamera GoPro do nagrywania w podróży
Być może wiecie, że od jakiegoś czasu powoli próbuję przebić się na moim kanale z vlogami podróżniczymi. Niestety przez fakt braku lekkiego, przenośnego sprzętu do nagrywania mojego filmy podróżnicze to raptem krótkie przebitki z całej podróży. Pomóż mi proszę w zakupie przenośnego sprzętu do rejestracji obrazu!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1250 zł miesięcznie
brakuje 1250 zł
Nowe lampy do filmowania
Niestety lampy, przy których nagrywam obecnie przekłamują kolory przez co nie mogę prawidłowo odwzorować prezentowanych kosmetyków. Proszę pomóż mi w zakupie dwóch nowych lamp z źródłem światła stałego!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 7000 zł
Komputer stacjonarny do montażu filmów
Niestety, największym problemem w mojej obecnej pracy jest tragiczny laptop przez co montaż pojedynczego filmu trwa od 3 do 7 godzin z przerwami na 239823719 crashe. Proszę, pomóż mi póki stracę motywację do kręcenia filmów!

O Autorze

 

Maja Ogonowska - czyli kto?

Wizażystka, szkoleniowiec i youtuber. Obecnie skupiam się na pracy twórczej i rozwijaniu projektów związanych z kosmetyką i profesjonalnym makijażem.  Jestem tutaj ponieważ poszukuję środków na dalszy rozwój mojego bloga oraz kanału eksperckiego Youtube. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem mnie w dalszych filmach będę bardzo wdzięczna za każdą, nawet niewielką cegiełkę.

 

 

Od początku...

Moja historia z makijażem i ogólnie pojętą sztuką wizualną zaczęła się parę ładnych lat temu, gdy zdecydowałam się pójść do liceum plastycznego. Przygotowania do egzaminów poprzedzone były dwuletnią, intensywną praktyką dzięki czemu zapałałam pasją do malarstwa, rysunku i rzeźby. Nauka w szkole plastycznej rozwinęła mnie na każdym polu, w szczególności ukształtowały mnie wyjazdy na plenery malarskie za granicą oraz częste wizyty w muzeach i galeriach sztuki (nie tylko) nowoczesnej. W tych latach moje zainteresowania skupiały się po równo na wszystkich dziedzinach sztuki, jednak wyraźnie fotografia i stylizacja kobiecego wyglądu wybijały na wierzch. Wszystko zaczęło się od chęci uwiecznienia kobiecego piękna na fotografiach. Dzięki umiejętności prawidłowego doboru kolorystyki i podkreślenia kobiecych atutów swoje modelki najczęściej malowałam sama. Gdy w sieci pojawiły się moje zdjęcia oraz upiększone przeze mnie twarze lawina potoczyła się już sama i nawiązałam współpracę z wieloma ciekawymi fotografami, projektantami oraz modelkami.  

 

 

Po szkole plastycznej  uczęszczałam do dwóch szkół fotograficznych i już wtedy zrozumiałam, że najlepiej czuję się w pracy na planie zdjęciowym tworząc makijaże i obrazy na ciele. Przez te kilka lat aktywnie pracowałam nad wieloma projektami, zarówno z klientem indywidualnym jak i komercyjnym dzięki czemu zyskałam spore doświadczenie zawodowe. Gdy poczułam, że jestem gotowa postanowiłam przekazać moją wiedzę dalej i pomagać dalej początkującym i zaawansowanym wizażystom. 

W chwili obecnej moim największym celem jest rozwijanie mojego kanału Youtube, bloga oraz szerzenie wiedzy na temat sztuki makijażu jednak do tego potrzebne są mi narzędzia, na które nie jestem w chwili obecnej sobie pozwolić. Dlatego jestem tutaj.