okonski.art

W Patronite od 20.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1492

Liczba Patronów: 2482

Zostań Patronem
1 patron
88 miesięcznie
1 388 łącznie
Kryzys okazją przemiany. Z każdym dniem te słowa nabierają mocy.

O Autorze

Spis treści:

1. MOJA MISJA
2. PREZENTY DLA WAS!!!
3. CELE, PLANY WIZJE


WIRUS ŚWIADOMOŚCI

Tym filmem przykułem Twoją uwagę. Wiesz, że aktualną kondycję naszego świata trudno określić jako zbalansowaną. Rzecz jasna, przekłada się to na Twoje i moje życie. Nasze poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój. Jednak są sposoby na natchnienie Twojej wędrówki wspierającą harmonią. Łatwiej jest też dbać o siebie, będąc wspieranym. Co powiesz na konstruktywną wymianę energii?

Jeśli jesteś ciekaw jakie PREZENTY przygotowałem dla Ciebie, przeskocz w dół tekstu. Wymyśliłem je specjalnie dla patronów i to oni będą mieli do nich dostęp. Być może zechcesz w ten sposób wesprzeć misję okonski.art, która płynie z mojego serca. To właśnie o niej chce Ci opowiedzieć poniższym filmem ("moja misja").

Jestem artystą, trenerem pracy z ciałem oraz terapeutą. Tworzę filmy, teatr, transformacyjne warsztaty oraz wykłady. Rozmrażam psychiczne blokady, zapalam serca na sięganie do wewnątrz. Pomaganie daje mi siłę, dlatego miło mi Cię widzieć na platformie wzajemnego wsparcia. Na czym to polega? Być może uznasz, że moje cele (zakładka: cele) są Ci bliskie, a to co robię trafia w Twoje fascynacje. Możemy pomóc sobie nawzajem. Wspieram ludzi wzmacniając zdrowe nawyki, budząc wrażliwość na ich własne talenty - wrzucając do słoika (patrz progi) kilka lub kilkanaście złotych - pomagasz mi rozwijać moją pasję dzielenia się pięknem. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Czy nie tak działa rzeczywistość?

Raz w tygodniu za darmo dzielę się na fb i yt prowadzoną relaksacją, w której możesz poznać różne techniki oddechowe oraz narzędzia procesowania emocji. Zwraca się to Waszą wdzięcznością i cudownie jest uśmiechać się do komentarzy. Na fb wspieram Was cytatami. Na yt, dobrym kinem. Zamierzam dołączyć czytanie (podcasty) wyszukanych fragmentów z genialnych książek (psychologia / filozofia / mistyka). 

Wymiana energii pomnożona razy setki może sprawić, że zamiast myśleć o kolejnych zleceniach filmowych i rachunkach, np. zbieraniu miesiącami na nowy sprzęt, swobodnie zachowam kierunek moich działań (chce kontynuować tworzenie projektów niszowych, niepowtarzalnych, zaangażowanych społecznie), oddam się totalnie badaniom świadomości i otworzę na swój maksymalny potencjał, nieskrępowany tupet w tworzeniu ambitnych i odważnych realizacji artystycznych, w których bardzo ważny jest dla mnie Twój udział. Zrozumiesz ich interaktywność i nieszablonowość czytając opisy (patrz. cele).

Wspierając Siebie, wspierasz Życie /// Prezenty dla Ciebie - PROGI
Wspierając moją wizję, wspierasz Ziemian /// Wymiana energii - CELE

Wchodzisz w to? :)^ MOJA MISJA ^

Stoję przed Wami w prawdzie. Miłość do pojednanie w słabości, na tym polega jej siła. To seria traumatycznych zdarzeń przebudziła mnie do wykorzystania sztuki jako narzędzia przemiany. Piękno leczy, a piękne jest to co prawdziwe... autentyczność wyzwala. Kiedyś pisałem, tańczyłem, śpiewałem, wręcz wyłem! By wyrzucić z siebie cierpienie. W ten sposób mogłem się z nim spotkać. Sztuka to potężne narzędzie terapeutyczne. Ciemność raz zobaczona napełnia się światłem. Choroba staje się pretekstem uzdrowienia wypartych konfliktów, prowokacją do zmiany. To wołanie Twojego organizmu o zdrowie... i mnie dopadł... Wirus Świadomości. :)

W Y Z D R O W I A Ł E M

^ proces opisany w linku ^

Oddycham pełną piersią. Realizuję marzenia. Jestem w związku, który mnie wspiera. Wypracowaliśmy szczęśliwe relacje z rodzicami. Życie płynie dalej: Studiuję Psychologię Procesu, organizuje wyjazdy transformacyjne w naturę, piszę ukochaną książkę, nadal tworzę filmy, teatr, warsztaty i wykłady; Kiedyś w procesie twórczym wylewałem z siebie czerń niezgody na to co jest. Powtarzałem cykle wzlotów i upadków, skowycząc do absolutu w silnym poczuciu tęsknoty. Dotknąłem dna. (...)

Tam odzyskałem klucz do drzwi mojej duszy. Tkwił w moim wnętrzu, a ja pukałem do nich od środka. Chciałem od siebie uciec, przerastało mnie patrzenie w swoje rany. Wielki poeta, Rumi, napisał: - Rana jest miejscem przez, które światło w Ciebie wstępuję. Latami zagęszczałem swoje skrzydła. Każde pióro, które zdobi mą szerokość jest starrranie uwagą wypieszczone, wychuchane oddechem. :))) Teraz wiem jak siebie słuchać, otulić i ukochać kiedy trzeba. :)

Teraz jestem tu dla Ciebie.


PREZENTY!!!

Każdy wybrany podarunek zawiera w sobie wcześniejszy. To od Ciebie zależy jak bardzo chcesz wspierać moje działania i ile z tego otrzymać. Każdy z progów dokładniej opisałem w okienkach po prawej stronie (progi).

próg numer 1

4 zł // budzik mp3: "PRZEBUDZENIE" za 4 ziko ;)
- łagodne obudzenie i pogoda ducha na cały dzień!
NARZĘDZIA: hipnoza / relaksacja / medytacja / afirmacja

próg numer 2

8 zł // praktyka mp3: "JESTEM" medytacja prowadzona
- praktykuj uważność, dbaj o błogość w ciele, czysty umysł.
NARZĘDZIA: skan anatomii / relacja z ciałem / rozpuszczanie oddechem

próg numer 3

44 zł //NOTATNIK REŻYSERA - druk limitowany
- Zapraszam Cię do mojego świata. :)

Poznasz kulisy spektaklu EWOLUCJA DUCHA,
otrzymasz przesyłką do domu unikatowy druk scenariusza na szarym papierze związany sznurkiem. Istnieje tylko 200 sztuk. Tekst opatrzony jest moimi szkicami i fotografiami z planu. Załączam i te zabawne momenty. Na ostatniej stronie podziękuję Ci imienną dedykacją, tak jak Twoje imię znajdzie się w napisach końcowych filmu dokumentalnego, który powstanie na podstawie trasy po 10 miastach. Wpadaj na spektakl, chce Cię uściskać po wszystkim.
To będzie niesamowita podróż.
 
Co więcej!

Nadchodząca książka zostanie wysłana pod Twoje drzwi jako specjalnie zapakowany prezent z niespodzianką i zaproszeniem na interaktywne wydarzenie filmowe do jednego z kilku polskich miast. :)

próg numer 4

88 zł // POZNAJMY SIĘ LEPIEJ - jestem dla Ciebie
- Wiem jak ważne jest czułe wysłuchanie, zrozumienie, intymność, wzajemne wzmacnianie.

To szczególna opcja, jej limit to 8 osób.
Więcej przeczytasz w progach po prawej stronie.
Rzecz jasna, wcześniejsze prezenty należą do Ciebie.

TERAPIA - Formularz kontaktowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_VudpeWg_39CEHiJ3MRMjZXwOkL2VfAHaeyNAXtloYFsAmw/viewform


próg numer 5

444 zł // WPADAJ ZA FREE - to duże wsparcie! 
- Wchodzisz za darmo na wszystkie zajęcia.

Limit 4 osoby. Wydarzenia weekendowe, regularne zajęcia pracy z ciałem. Spektakle / Projekcje / Wykłady. Spotkajmy się przed spektaklem, zjedzmy razem obiad. To dla mnie jak małe stypendium.

Wyślę mailem wideo z podziękowaniem.
Wszystkie wcześniejsze progi są Twoje.


próg numer 6

888 zł // MECENAS SZTUKI (limit 1 osoba)

Być może jesteś tą jedną osobą, która ma totalną wolność finansową i chce wspierać młodych artystów. Być może moje ideały są dla Ciebie tak samo ważne. Wszystkie progi Twoje. Wiesz, chyba Ci nagram jak się tarzam ze szczęścia. Od zawsze marzyłem by być dla innych i służyć za dotacje. Szanuję pieniądze, ale to co chce robić jest bezcenne. 


Marzę o świadomościowej rewolucji.

Wiem, że gdy poświęcamy się czemuś całkowicie

jesteśmy w stanie dokonać rzeczy niemożliwych

Dzięki każdemu z Was mogę totalnie oddać się temu co kocham.

Dziękuję z całego serca każdemu z osobna.


WIZJE NA NASTĘPNY ROK

Ten rok zamknę serią wywiadów dla mediów, wykładów na festiwalach i w miastach, gdzie pojawię się z autorskimi warsztatami weekendowymi TANIEC Z DEMONAMI przybliżającymi pracę z lękiem poprzez pracę ruchową i mentalną, potem premiera filmu "W RUCHU, CIAŁEM JESTEM" w Warszawie, która otworzy dwudniową praktykę 5Rytmów, następnie warsztaty KOCHAM SIEBIE w Górach i na Mazurach, by wreszcie ruszyć w trasę po 10 polskich miastach ze spektaklem EWOLUCJA DUCHA. 

To będzie niesamowite. Tylko tu zdradzam, że tę podróż będę rejestrował filmowo, to jednorazowa akcja, po której zostawię pełnometrażowy dokument, a w napisach końcowych pojawi się Twoje nazwisko. Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy. Robię to dla Was. Robię to, dzięki Wam.

Równocześnie nastawiam się na domknięcie tematu książki - BRAK MIŁOŚCI, to tytuł akcji skierowanej do ludzi powielających toksyczne schematy cierpiących na depresję i zaburzenia nastrojów, które zaczynają dotykać całe społeczeństwo.

To będzie połączenie filmu krótkometrażowego, wykładu interaktywnego w duecie aktorskim
i promocji książki, na podstawie, której ten film powstaje. Mamy pierwsze zdjęcia. Obie rzeczy dzieją się równocześnie. To już będzie rok 2021. Jestem pewien, że wesprzemy wiedzą i procesowo z widownią, setki, a nawet tysiące ludzi. O tym projekcie więcej w celach.

Na zimę wyjeżdżam do Australii. Wiza zakupiona. Pragnę popływać z wielorybami i zgłębiać kulturę aborygenów. Dzielić się z Wami wiedzą poprzez vlogi. Wiem, że zanim się objerzę będę pisał projekt na fundacje i powstanie w Polsce holistycznego ośrodka pomocy wrażliwym i wykluczonym - ludziom dotkniętym kryzysem psychicznym, ale też dla tych, którzy potrzebują się oczyścić i wzmocnić psychicznie. Wejdź w zakładkę CELE. To wydarzy się naprawdę, chyba, że wszechświat ma dla mnie plan jeszcze piękniejszy. Jeszcze piękniejszy?

Lubię powtarzać - czy wiesz, że błogość nie zna granic?
Korzystaj z prezentów. Zanurzmy się razem w głębiny obecności.
Jestem pewien, że razem możemy to zrobić łagodnie i lekko
jak znikające w lustrze wody stado wielorybów.


Moc z Tobą!
okonski.art

 CHRONOLOGIA WYDARZEŃ:

W związku z epidemią tymczasowy brak terminów

1.
2.
4.
5.
6.
7.
8.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni