W Patronite od 08.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2138

Liczba Patronów: 1693

Zostań Patronem
3 patronów
31 miesięcznie
293 łącznie
Nazywam się Oliwia i jestem rysownikiem-samoukiem. Od wielu lat rozszerzam swoje zainteresowania w zakresie sztuki, próbując różnych form przekazu. Obecnie angażuję się w tworzenie niekomercyjnej gry razem z grupą VHS Degenerates Blue oraz w pisanie i rysowanie autorskiego komiksu "White Liez".

O Autorze

Hej, jestem Olivv!
Jestem ilustratorem-samoukiem i od wielu lat już rozszerzam swoje zainteresowania w zakresie sztuki, próbując różnych form przekazu - rysunek tradycyjny, komputerowy, tatuaż, wizaż, charakteryzacja. Te zainteresowania z pewnością pomagają  mi w tworzeniu mojego autorskiego komiksu pt. "White Liez", który planuję zacząć w tym roku - kiedy skończę, jeszcze nie wiem, ponieważ szykuje się spory kawałek historii do opowiedzenia!
Jest to opowieść o aspirującym młodym artyście o imieniu Joseph, który nie do końca wpisuje się zainteresowaniami w schematy świata, w którym przyszło mu żyć - jest gejem, słucha alternatywnej muzyki, ma swój styl który nie trafia do wszystkich. W dodatku zmaga się z traumatyczną przeszłością. Przeprowadza się do Londynu, gdzie chce zacząć wszystko na nowo, chcąc być tym kim naprawdę jest. Ale czy to, że zaczyna z czystym kontem oznacza, że uda mu się wyrwać z własnych schematów, które w sobie tłumi?

Oprócz tego obecnie angażuję się w tworzenie niekomercyjnej gry razem z grupą VHS Degenerates Blue oraz tworzeniem indywidualnych zamówień na ikony na platformie Fiverr. Zaczęło się to od tego, iż sama projektuję własne ikonki (przykład poniżej z główną postacią komiksu - Joseph'em).


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
AmanRuleZ
AmanRuleZ
Próg: 12 zł
Kamil Florek
Kamil Florek
Próg: 12 zł
Anata no nioi
Anata no nioi
Próg: 7 zł