W Patronite od 27.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 381

Liczba Patronów: 489

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
1 115 miesięcznie
20 780 łącznie

Sukces

5 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Akcja już jest sukcesem jeśli znajdzie choćby jedna osoba, która uważa, że to co robię jest warte podzielenia się swoim budżetem, aby było tego więcej.

Postarałem się, aby na tym profilu było wszystko poukładane i przedstawione w przejrzysty sposób od wizytówki po galerię zdjęć <3

Dziękuję serdecznie za tę iskrę zapłonową <3
Kluczowe Wsparcie

1 500 zł

miesięcznie

74%

osiągnięto

385 zł

brakuje

Taka kwota jest niezbędna, aby mieć otwartą głowę na podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie problemów Onkomuzyka oraz nie przejmować się, czy Michał ma gdzie spać i co jeść.

Już nie trzeba mu przywozić jedzenia, ani wysyłać słoików, czy innego prowiantu zapakowanego w folię aluminiową i torbę termiczną. Ale poza tym nie odmawia prowiantu, ani wsparcia - już się nauczył <3

Może się skupić na rozwoju i nie trząść się z nerwów w niepewności, czy w przyszłym miesiącu będzie za co opłacić kluczowe sprawy bytowe.

Ogromne podziękowania dla wszystkich Dobroczyńców składających się na ten najważniejszy cel <3
Spokojna głowa

2 500 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 385 zł

brakuje

Spokojna głowa to taka, która może opłacić koszty życia, kursów i studiów podyplomowych.

Wiadomo, że trudno jest być skutecznym i dobrym w tym co się robi oraz skupić się na jednej rzeczy, jeśli martwi się o własne potrzeby i bieżące koszty, szukając przy tym innych form pozyskiwania środków na nie, odkładając cele na bok.

Dzięki temu progowi mogę napełnić głowę podstawową wiedzą i spokojem, że kolejne dyplomy będą wisiały na ścianie <3

Ulga niesamowita! <3 Dziękuję serdecznie za inwestycję we mnie <3
Statutowy

7 700 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

6 585 zł

brakuje

Dzięki temu mogę już być organizacją charytatywną i robić śmiało rzeczy, które warto, a nie tylko dlatego, że się opłacają. Teraz kiedy ktoś będzie mnie prosił o wsparcie i pomoc, to będzie mnie na nią stać i powiem, że dobrze trafił.

Ten próg jest wystarczający, by się nie zawahać z myślą nad kolejnym wyjazdem do szpitala dziecięcego, czy zorganizowaniem koncertu. Inaczej trzeba by myśleć więcej i częściej o sobie i rodzinie, którą chciałoby się utrzymać.

Jeśli się powiedzie ten projekt, to tylko dzięki Wam. To będzie wspólny sukces, który z wdzięcznością będę realizował. Macie bardzo duży wpływ na to co się wydarzy. Jesteście częścią tej przygody. Mamy w dzisiejszych czasach ogromny wpływ na otoczenie poprzez sieć znajomych. Wartościowe idee i edukacja są narzędziem, które potrafią zdziałać cuda.

Przez lata Onkomuzyk był prawie wszystko gotów zrobić za darmo i jeszcze czerpał z tego radość i satysfakcję. Ba! Dawał bardzo dobre pieniądze innym na realizację ich marzeń!

Żeby robić dobrze tą robotę, trzeba sporo zainwestować w podróże w poszukiwaniu wiedzy, na studia podyplomowe, kursy, warsztaty, indywidualne konsultacje, superwizora, książki, podręczniki, instrumenty, które jeśli czasem się uda, to pożyczam od Dobrych Dusz z braku środków.

Mam spokojny sen dzięki Waszemu regularnemu wsparciu, zdrowy tryb życia z właściwymi nawykami żywieniowymi, aby utrzymać energię, siłę i uśmiech, który mogę przekazać Podpiecznym!

Niech Zdrowie i NIEból będzie z Wami!
1000 prawdziwych Patronów

10 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

8 885 zł

brakuje

...aby zrobić cokolwiek znaczącego na świecie.

Dostarczamy Music Box'y do sal pacjentów!

To apteczka pierwszej pomocy relaksacyjnej wyposażona w podstawowe i skuteczne instrumenty do relaksacji <3
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Szymon Uszak
Szymon Uszak
Próg: 5 zł
Agnieszka Pietrzak
Agnieszka Pietrzak
Próg: 70 zł
karol sulowski
karol sulowski
Próg: 30 zł
Oliwia Langowska
Oliwia Langowska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Janka Kafel
Janka Kafel
Próg: 100 zł