W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 503

Liczba Patronów: 690

Zostań Patronem
18 patronów
790 miesięcznie
9 570 łącznie

Tworzę w spokoju!

1 500 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Tyle wsparcia miesięcznie pozwala mi pokryć wszystkie bieżące koszty prowadzenia działalności filmowej! Dzięki Wam w spokoju mogę tworzyć dalej i nie muszę się martwić, że w którymś momencie nie będzie mnie stać na zrealizowanie nowego pomysłu czy opłacenie licencji ^^

Tworzę lepsze materiały!

3 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

2 210 zł

brakuje

Dzięki dodatkowym funduszom, mogę tworzyć lepsze materiały. Co to oznacza? Na przykład zatrudnienie operatora, żeby uchwycił inny kadr drugą kamerą, sfinansowanie transportu do innego miasta, co w innym wypadku musiałbym odłożyć w czasie. 3000 złotych miesięcznie to spora kwota, która zapewni mi swobodę pracy nad nowymi koncepcjami bez obawy, że będę musiał ograniczyć standardową działalność kanału :-)

Mogę tworzyć więcej!

7 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

6 210 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu, mogę pokryć wszystkie bieżące koszty, również te nieprzewidziane. Dodatkowo mogę poświęcić więcej środków na tworzenie materiałów!

7000 złotych miesięcznie to suma, która pozwala już bardzo mocno rozwinąć skrzydła! Nie będę miał problemu z wyjazdem do innego miasta, a nawet kraju, z wynajęciem operatora kolejnej kamery czy montażysty. A to wszystko przełoży się na moje moce przerobowe = będę mógł na raz realizować więcej pomysłów, które inaczej musiałyby długo grzecznie czekać na swoją kolej! :3

Pokrywam koszty licencji!

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wow! Dzięki!
Za tyle kasy mogę pokryć miesięczne koszty wszystkich licencji na oprogramowanie, muzykę, video, animacje. To bardzo duża pomoc!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Klimkowski
Adam Klimkowski
Próg: 100 zł
Schwertmann
Schwertmann
Próg: 100 zł
Klaudia Brodziak
Klaudia Brodziak
Próg: 10 zł
Krzysztof Linczewski
Krzysztof Linczewski
Próg: 5 zł
Mariusz Dąbrowski
Mariusz Dąbrowski
Próg: 20 zł
Viima
Viima
Próg: 50 zł