Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

135 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  OSP Szczekociny to jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej działająca od 1901 roku. Jesteśmy częścią Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego od 1995 roku. Codziennie jesteśmy gotowi aby ratować życie, zdrowie i mienie drugiego człowieka. 

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Podziękowania prosto od naszych druhen
Jeżeli Wasze wpłaty osiągną tak dużą kwotę - będziemy mogli rozwijać się w kierunku naszych specjalizacji. Nasze druhny nagrają dla Was specjalny film z podziękowaniami dostępny tylko dla patronów.

O Autorze

 

 

OSP Szczekociny to jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej działająca od 1901 roku. Jesteśmy częścią Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego od 1995 roku. Codziennie jesteśmy gotowi aby ratować życie, zdrowie i mienie drugiego człowieka. 

 


KIM JESTEŚMY? 

Przede wszystkim jesteśmy Strażakami. Jeździmy do akcji ratowniczo - gaśniczych, do wypadków, pożarów, powodzi, do usuwania skutków katastrof naturalnych. Jesteśmy też pasjonatami - robimy to z własnej woli i chęci do pomagania drugiemu człowiekowi. W naszej jednostce zrzeszonych jest aktualnie ponad 100 osób, z których ponad 20 to Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Nasi druhowie na codzień zajmują się bardzo różnymi działalnościami - pracują w różnego rodzaju firmach, prowadzą własne interesy, uczą się, są emerytami. Wszystkich łączy jedna wielka PASJA - Straż Pożarna . Nasza jednostka ciągle się rozwija. Przeprowadzamy systematyczne szkolenia, cały czas podnosimy swoje kwalfikacje, aby jeszcze lepiej potrafić pomóc innej osobie ,przy różnego rodzaju zdarzeniach. 

 


CO POTRZEBUJEMY?

Nasza jednostka rozwija się dzięki społecznej pracy naszych druhów i druhen. Większośc prac staramy się wykonywać własnymi siłami. Nowe kierunki rozwoju naszej jednostki wymagają zakupu odpowiedniego sprzętu ratowniczego. Sprzęt ten jest  drogi i nie jesteśmy w stanie sami go sfinansować.  

W ostatnim czasie nasza jednostka została wyznaczona do ratownictwa wodnego i lodowego, co pociąga za sobą konieczność zakupu różnego rodzaju sprzętu przeznaczonego do tego typu działań. Udało nam się pozyskać łódź motorową, która wymaga remontu. Chcemy rozwijac się również w kierunku poszukuwań osób zaginionych. Do tego rodzaju działań potrzebujemy odpowiedniego wyposażenia. 

Każde środki, które pozyskamy od Ciebie zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczo - gaśniczego.


CO ZYSKUJESZ?

Wierzymy, że każdy potrafi pomagać, Ty możesz zostać bohaterem pomagając nam w lepszym wyposażeniu i wyszkoleniu strażaków. 

Pomagając naszej jednostce sam stajesz się ratownikiem - dzięki Tobie możemy uratowac czyjeś życie lub zdrowie

Lepiej wyposażona jednostka straży pożarnej to poprawa bezpieczeństwa w całej okolicy  


MY TEŻ POMAGAMY

Od wielu lat uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach charytatywnych, festynach, pokazach, szkoleniach. Pare razy do roku odwiedzamy lokalne szkoły i przedszkole, gdzie uczymy najmłodszych pierwszej pomocy. Bierzemy udział w Szlachetnej paczce, gdzie nasi druhowie razem przygotowywują paczkę dla wybranej rodziny.  

 

 

NASZA MŁODZIEŻ

Młodzieżowa drużyna pożarnicza obecnie liczy ponad 20 osób. Jesteśmy dumni z tego, że dzieci nie koniecznie chcą siedzieć przed komputerem, ale też potrafią mieć inne pasje i chcą spędzac czas w naszej remizie ucząc się jak pomagać innemu człowiekowi. 

Druhowie z MDP spotykają się co 2 tygodnie na zbiórkach szkoleniowych, gdzie poznają podstawy gaszenia pożarów, pierwszej pomocy i innych działań ratowniczych. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Każda pomoc jest ważna :) Dziękujemy Ci za wsparcie naszej działalności.
Pomagając nam - stajesz się ratownikiem :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dyszka to już nie małe pieniądze :) Wspierasz nasze działania i pomagasz nam w zakupie odpowiedniego wyposażenia. Chcemy ci się odwdzięczyć - otrzymasz od nas certyfikat naszego przyjaciela!
Dziękujemy!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Wyposażenie naszej jednostki w profesjonalny sprzęt będzie łatwiejsze dzięki Tobie! Dziękujemy przyjacielu :) Otrzymasz od nas niepowtarzalny certyfikat przyjaciela oraz zestaw limitowanych gadżetów.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Każda złotówka dla nas to olbrzymi krok do przodu. Dziękujemy! Jesteś niesamowity :) Oczywiście chcemy się odwdzięczyć, dlatego oprócz certyfikatu przyjaciela otrzymasz od nas haftowaną naszywkę na ramię z naszym logiem - unikalna rzecz :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Taka kwota to dla nas niesamowita rzecz :) Jeżeli zdecydujesz się co miesiąc wesprzeć nas tak dużym nakładem finansowym zorganizujemy dla Ciebie niezapomniany spływ kajakowy rzeką Pilicą.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeżeli ktoś zdecyduje przekazywać nam taką kwotę będziemy mile zaskoczeni :) Ten gest zasługuje na wyjątkowe podziękowania, dlatego zapraszamy do nas - weźmiesz udział w dniu pełnym wrażeń. Zorganizujemy wspólny spływ kajakowy, otrzymasz nasze gadżety oraz będziesz miał szansę na wzięcie udziału w profesjonalnym szkoleniu pożarniczym.
Dziękujemy!
Zostań patronem

Polecani Autorzy