Pani od WDŻ

W Patronite od 21.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1776

liczba Patronów: 1522

1 patron
10 zł miesięcznie
10 zł łącznie

KEEP CALM AND CARRY ON!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Dzięki Wam działam dalej ze spokojną głową!

W czasie roku szkolnego mogę swobodnie drukować i kserować materiały do zajęć, kupić nową przydatną książkę, kolorowe post-ity, (które dzieciaki wprost uwielbiają!), nowy flip chart czy... worek wszelkich dostępnych na rynku tamponów i podpasek do przeprowadzenia wielkich testów chłonności na zajęciach o miesiączce. No albo np. kolejny pokazowy kubeczek menstruacyjny, żeby lepiej zobrazować ich rozmiary i różnorodność. Albo ciastka na zajęcia. Albo - w obecnej sytuacji - kupić e-booki o dojrzewaniu i udostępnić dzieciakom podczas zajęć online, odblokować dostęp do płatnych kart pracy czy usunąć znaki wodne z najpiękniejszych grafik dostępnych w Canvie, żeby moje prezentacje były jeszcze fajniejsze.

Mogę też poświęcić więcej czasu na regularne pisanie na blogu i prowadzenie profilu na instagramie, czyli wymyślać i publikować dla Was coraz lepsze i ciekawsze wpisy, artykuły i grafiki!

ROZWIJAM SIĘ, A DZIECIAKI KOCHAJĄ WDŻ (jeszcze bardziej)!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 990 zł

brakuje

Mogę sobie pozwolić na rozwój i to Wasza zasługa! Szkolenie, konferencja na drugim końcu Polski, webinar - teraz są w pełni w moim zasięgu! Ciągle zdobywam wiedzę, którą mogę dzielić się zarówno z Wami, jak i moimi uczniami i uczennicami.

Mogę też zaszaleć z pomocami naukowymi - trójwymiarowy model układu rozrodczego? Proszę bardzo! Pluszowa macica, która z pewnością zrobi dobry PR tematowi miesiączki wśród "moich" 11-latek? Jest! Maskotki-mikroby przedstawiające infekcje i choroby przenoszone drogą płciową? Teraz są moje i chodzą ze mną na zajęcia w ósmych klasach! Drewniane plansze-układanki dotyczące przebiegu ciąży i budowy narządów płciowych? Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dzięki nim łatwiej przyswoją wiadomości!

Lista moich wymarzonych pomocy naukowych jest jeszcze dłuuuga... Ale dzięki Wam sukcesywnie się kurczy, dzieciaki nie mogą się doczekać, co fajnego przyniosę na zajęcia następnym razem, a Wy możecie podziwiać je w akcji dzięki postom i relacjom na instagramie!

ROBIMY WARSZTATY? NO JASNE!

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 490 zł

brakuje

Skoro blog i instagram hulają w najlepsze, a dzieciaki są zadowolone, to czas na warsztaty!

Może dla rodziców, którzy chcą wspierać zdrowy i bezpieczny rozwój psychoseksualny swoich dzieci? Spotkanie dla dojrzewającej młodzieży? A może szkolenie dla przyszłych lub obecnych nauczycielek/nauczycieli WDŻ? Albo wychowawców i wychowawczyń, którzy niekoniecznie wiedzą, jak radzić sobie z uczniowskimi problemami np. z przemocą o podłożu seksualnym..?

Dzięki Wam teraz jest to możliwe - nie tylko w Warszawie, ale i w innym miejscu w Polsce! Wystarczy na wynajem przestrzeni warsztatowej, przerwę kawową i ciacho, więc cena uczestnictwa może być na tyle niska, by była osiągalna niemal dla każdego. Ale nie udałoby się to bez Was! To nie przesada - wspieracie mój wkład w polską edukację i należy Wam się za to wieeelkie: DZIĘKUJĘ!

CZY TO PORA NA... DOKTORAT?! (albo pierwszą książkę?!)

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 990 zł

brakuje

WOW. Po prostu WOW! To dzieje się naprawdę?! Niech mnie ktoś uszczypnie..!

Dzięki Wam mogę spełnić swoje marzenie i starać się o przyjęcie do szkoły doktorskiej! Jeśli wciąż będę pracować jako nauczycielka i popołudniami wpadać do poradni, to tryb dzienny może być nieosiągalny, ale niestacjonarnie..? Teraz mogę składać papiery! Jak tylko odzyskam głos, bo ze wzruszenia uwiązł mi w gardle - nie wiem, jak Wam dziękować..! To jest po prostu NIE-SA-MO-WI-TE!

PS Skoro już odważyłam się zdradzić Wam swoje marzenia, to... teraz chyba mogę wreszcie realnie myśleć o wydaniu swojej pierwszej książki! Pomysł na nią chodzi mi po głowie od kilu dobrych lat. Jeśli tylko dojdzie do skutku, zamieszczę na samym początku OGROMNE, DŁUGAŚNE, PODKREŚLONE, WYBOLDOWANE I OKRASZONE BROKATEM PODZIĘKOWANIA DLA KAŻDEJ I KAŻDEGO Z WAS ZA WIARĘ WE MNIE, WSPARCIE I DOBRE SERDUCHO! <3
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni