Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

20 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem blogerką na pannaleksandra.com, autorką serii opowiadań "Bajki przed 22", twórcą tekstów dla MojaMatura.pl, a w wolnych chwilach męczę dzieci angielskim.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Krok do niezależności
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na:
- darmowe uczenie angielskiego dzieci i dorosłych raz w tygodniu
- poświęcenie jeszcze większej ilości czasu na blogowy materiał - będę siedzieć i pisać, gotować i fotografować.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 750 zł miesięcznie
brakuje 750 zł
Jeszcze więcej angielskiego, przepisów i artykułów!
A czy wiesz, że teraz mogę uczyć kilka razy w tygodniu? To oznacza więcej zadowolonych buziek, a dla dorosłego możliwości znalezienia pracy!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1700 zł miesięcznie
brakuje 1700 zł
Wyjazdy "służbowe"
Moje artykuły są w dużej mierze poparte doświadczeniami z przygód. Obiecuję, że z każdego wyjazdu będę wracała pełna energii, pomysłów i nowych opowieści. Ale nie na tym koniec - ta kwota to lepsze materiały dla moich uczniów, więcej godzin lekcyjnych, a w rezultacie większa wiara w siebie, lepsza pozycja na rynku, a dzieci będą mogły przyprowadzić swoich kumpli na moje super zajęcia!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Przystanek "Studia w Holandii"
Oprócz pomocy dzieciom i dorosłym z ich angielskim, sama potrzebuję teraz Waszego wsparcia! Chciałabym zacząć niedługo studia filologiczne w Holandii, a przy tym dalej pisać i uczyć tych, których nie stać na edukację.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Freelancer czyli uczę pro bono i studiuję
Edukacja to piękna rzecz, ale często nieosiągalna. Mam małe marzenie - aby studiować w Holandii, pisać artykuły i uczyć za darmo. Bez Waszego wsparcia będę musiała z czegoś zrezygnować... Cytując Boba Budowniczego - DAMY RADĘ? (tutaj chór moich patronów mówi "Tak, damy radę!" ... i żeby tylko wśród Was nie było niepewnego Dźwiga!)

O Autorze

Cześć Wszystkim!

 

Nazywam się Aleksandra Kłos.  Mam 22 lata i mieszkam w Holandii. 

 

 

 

Pannaleksandra.com  powstała po to, by pokazać innym, że szukanie i gubienie się w życiu jest okej. Ważne, by się nie zatrzymywać. Opisuję co poniedziałek swoje autoiroczne spostrzeżenia i przygody w serii Dziwne Akcje  a co piątek odtwarzam wegańskie przepisy, które kojarzą mi się z bliskimi.  Ten blog to przestrzeń, która daje mi możliwość rozwoju, jest źródłem ujścia pomysłom, które często bombardują mój umysł oraz tworzy realny dialog z odbiorcami. 

 

Wierzę również w dostęp do edukacji i możliwość rozwoju. Chciałabym móc zagwarantować naukę angielskiego tym, których na to nie stać - dzieci i dorośli. Maluchy chłoną jak gąbki i w przyszłości będą miały lżejszy start, a dla dorosłych pusta rubryka "języki obce" na CV to często skreślenie z listy kandydatów. 

 

 

 

Jestem autorką serii opowiadań Bajki przed 22  oraz piszę dla portalu MojaMatura.pl, a gdy nie stukam w literki, uczę dzieciaki angielskiego (za darmoszkę!). 

 

Profil na Patronite.pl stworzyłam po to, by móc dalej uczyć angielskiego za darmo, tworzyć, gotować pyszniejsze przepisy, szukać przygód, które będą podstawą do kolejnych opowiadań, a ostatecznie rozpocząć studia filologiczne. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Tak bardzo mnie cieszy, że zainwestowałaś/-eś we mnie, zamiast codziennej kawy czy kanapki z bufetu. Obiecuję, że nie będzie czego żałować! Twój piątak to kolejna darmowa lekcja angielskiego!

NAGRODA: W zamian otrzymasz ode mnie pakiet mega inspirujących i kreatywnych blogów, kanałów na YouTube czy Instagramie!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie - to właśnie Ty sprawiasz, że chcę pisać więcej, gotować roślinniej i mogę poświęcić swój czas większej ilości osób, które chcą nauczyć się angielskiego, a nie mają do tego środków.

NAGRODA: Czy pocztówki już wymarły? Nie w Holandii! Listonosz przyniesie Tobie holenderską pocztówkę, taką z tulipanami i wiatrakami! + pakiet pełny internetowej kreatywności
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki Tobie będę miała dostęp do jeszcze większej ilości interesujących rzeczy, jak np. kulturalne wydarzenia, które potem opiszę na blog!

NAGRODA: Co powiesz na możliwość zaproponowania tematu jednego z przyszłych wpisów? Wegańska wersja pizzy czy może trzy sposoby na tofu? A może wolisz, bym opowiedziała więcej o swoich wyjazdach lub wypowiedziała na temat, którym się interesujesz? Wybór należy do Ciebie!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Właśnie opłaciłeś/aś zajęcia z angielskiego kilkorgu maluchom i dorosłym! Świetne uczucie, co? Dla nich to ogromna szansa! Twoje wsparcie oznacza dla mnie również lepszy sprzęt do dokumentowania moich przygód i lepszej jakości zdjęcia przepisów. To właśnie Ty stoisz za rozwojem ludzi, jak i mojego bloga!

NAGRODA: Oprócz comiesięcznej pocztówki, jednorazowo wpadnie również paczka przepysznych holenderskich stroopwafli (karmelowe królestwo) i życiowa anegdota, która albo poprawi humor, albo zainspiruje! Dodatkowo, Twoje nazwisko znajdzie się na liście moich patronów na pannaleksandra,com!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Nie wiem czy wiesz, ale właśnie dzięki takim osobom jak Ty, mogę poświęcić więcej czasu na nauczanie, pisanie i gotowanie. Będąc moim patronem wspierasz:
- dzieci i rodziny, które nie mają dostępu do nauki języka angielskiego z nauczycielem
- mój rozwój, dając mi ogromnego kopniaka motywacyjnego!

Jestem Tobie ogromnie wdzięczna.

NAGRODA: Twoja pomoc zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie! Paczka z Holandii z pocztówką i smakołykami już do Ciebie leci, a Twoje nazwisko znajdzie się na samym szczycie listy moich patronów. Aby zadbać również o Twój rozwój kulturalny, opracuję specjalną listę rzeczy, które warto zobaczyć/posłuchać/przeczytać - od filmów, przez artykuły, wystawy, a kończąc na przepisach. Spersonalizowane!
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Przepraszam, ale to tak na SERIO?! WOW! Nie wiem, czy będę umiała się wystarczająco odwdzięczyć, ale zasługujesz na najlepsze! Twoje wsparcie oznacza gromadę dzieci mówiących chórem "senk ju!", możliwość zdobycia pracy tym, którzy jej potrzebują, a ja jestem o krok milowy bliżej do tego, by rozpocząć studia w Holandii oraz dajesz mi możliwość regularnego pisania na blogu!

NAGRODA: Wszystko, co oferują pozostałe progi + co sobie zażyczysz! Niech wyobraźnia Ciebie poniesie i mnie zaskoczy!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Na to zdecyduje się chyba tylko moja mama.
Zostań patronem