Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

20 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jestem blogerką na pannaleksandra.com, autorką serii opowiadań "Bajki przed 22", twórcą tekstów dla MojaMatura.pl, a w wolnych chwilach męczę dzieci angielskim.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Krok do niezależności
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na:
- darmowe uczenie angielskiego dzieci i dorosłych raz w tygodniu
- poświęcenie jeszcze większej ilości czasu na blogowy materiał - będę siedzieć i pisać, gotować i fotografować.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 750 zł miesięcznie
brakuje 750 zł
Jeszcze więcej angielskiego, przepisów i artykułów!
A czy wiesz, że teraz mogę uczyć kilka razy w tygodniu? To oznacza więcej zadowolonych buziek, a dla dorosłego możliwości znalezienia pracy!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1700 zł miesięcznie
brakuje 1700 zł
Wyjazdy "służbowe"
Moje artykuły są w dużej mierze poparte doświadczeniami z przygód. Obiecuję, że z każdego wyjazdu będę wracała pełna energii, pomysłów i nowych opowieści. Ale nie na tym koniec - ta kwota to lepsze materiały dla moich uczniów, więcej godzin lekcyjnych, a w rezultacie większa wiara w siebie, lepsza pozycja na rynku, a dzieci będą mogły przyprowadzić swoich kumpli na moje super zajęcia!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Przystanek "Studia w Holandii"
Oprócz pomocy dzieciom i dorosłym z ich angielskim, sama potrzebuję teraz Waszego wsparcia! Chciałabym zacząć niedługo studia filologiczne w Holandii, a przy tym dalej pisać i uczyć tych, których nie stać na edukację.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 4000 zł
Freelancer czyli uczę pro bono i studiuję
Edukacja to piękna rzecz, ale często nieosiągalna. Mam małe marzenie - aby studiować w Holandii, pisać artykuły i uczyć za darmo. Bez Waszego wsparcia będę musiała z czegoś zrezygnować... Cytując Boba Budowniczego - DAMY RADĘ? (tutaj chór moich patronów mówi "Tak, damy radę!" ... i żeby tylko wśród Was nie było niepewnego Dźwiga!)

O Autorze

Cześć Wszystkim!

 

Nazywam się Aleksandra Kłos.  Mam 22 lata i mieszkam w Holandii. 

 

 

 

Pannaleksandra.com  powstała po to, by pokazać innym, że szukanie i gubienie się w życiu jest okej. Ważne, by się nie zatrzymywać. Opisuję co poniedziałek swoje autoiroczne spostrzeżenia i przygody w serii Dziwne Akcje  a co piątek odtwarzam wegańskie przepisy, które kojarzą mi się z bliskimi.  Ten blog to przestrzeń, która daje mi możliwość rozwoju, jest źródłem ujścia pomysłom, które często bombardują mój umysł oraz tworzy realny dialog z odbiorcami. 

 

Wierzę również w dostęp do edukacji i możliwość rozwoju. Chciałabym móc zagwarantować naukę angielskiego tym, których na to nie stać - dzieci i dorośli. Maluchy chłoną jak gąbki i w przyszłości będą miały lżejszy start, a dla dorosłych pusta rubryka "języki obce" na CV to często skreślenie z listy kandydatów. 

 

 

 

Jestem autorką serii opowiadań Bajki przed 22  oraz piszę dla portalu MojaMatura.pl, a gdy nie stukam w literki, uczę dzieciaki angielskiego (za darmoszkę!). 

 

Profil na Patronite.pl stworzyłam po to, by móc dalej uczyć angielskiego za darmo, tworzyć, gotować pyszniejsze przepisy, szukać przygód, które będą podstawą do kolejnych opowiadań, a ostatecznie rozpocząć studia filologiczne. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Tak bardzo mnie cieszy, że zainwestowałaś/-eś we mnie, zamiast codziennej kawy czy kanapki z bufetu. Obiecuję, że nie będzie czego żałować! Twój piątak to kolejna darmowa lekcja angielskiego!

NAGRODA: W zamian otrzymasz ode mnie pakiet mega inspirujących i kreatywnych blogów, kanałów na YouTube czy Instagramie!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twoje wsparcie - to właśnie Ty sprawiasz, że chcę pisać więcej, gotować roślinniej i mogę poświęcić swój czas większej ilości osób, które chcą nauczyć się angielskiego, a nie mają do tego środków.

NAGRODA: Czy pocztówki już wymarły? Nie w Holandii! Listonosz przyniesie Tobie holenderską pocztówkę, taką z tulipanami i wiatrakami! + pakiet pełny internetowej kreatywności
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki Tobie będę miała dostęp do jeszcze większej ilości interesujących rzeczy, jak np. kulturalne wydarzenia, które potem opiszę na blog!

NAGRODA: Co powiesz na możliwość zaproponowania tematu jednego z przyszłych wpisów? Wegańska wersja pizzy czy może trzy sposoby na tofu? A może wolisz, bym opowiedziała więcej o swoich wyjazdach lub wypowiedziała na temat, którym się interesujesz? Wybór należy do Ciebie!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Właśnie opłaciłeś/aś zajęcia z angielskiego kilkorgu maluchom i dorosłym! Świetne uczucie, co? Dla nich to ogromna szansa! Twoje wsparcie oznacza dla mnie również lepszy sprzęt do dokumentowania moich przygód i lepszej jakości zdjęcia przepisów. To właśnie Ty stoisz za rozwojem ludzi, jak i mojego bloga!

NAGRODA: Oprócz comiesięcznej pocztówki, jednorazowo wpadnie również paczka przepysznych holenderskich stroopwafli (karmelowe królestwo) i życiowa anegdota, która albo poprawi humor, albo zainspiruje! Dodatkowo, Twoje nazwisko znajdzie się na liście moich patronów na pannaleksandra,com!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Nie wiem czy wiesz, ale właśnie dzięki takim osobom jak Ty, mogę poświęcić więcej czasu na nauczanie, pisanie i gotowanie. Będąc moim patronem wspierasz:
- dzieci i rodziny, które nie mają dostępu do nauki języka angielskiego z nauczycielem
- mój rozwój, dając mi ogromnego kopniaka motywacyjnego!

Jestem Tobie ogromnie wdzięczna.

NAGRODA: Twoja pomoc zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie! Paczka z Holandii z pocztówką i smakołykami już do Ciebie leci, a Twoje nazwisko znajdzie się na samym szczycie listy moich patronów. Aby zadbać również o Twój rozwój kulturalny, opracuję specjalną listę rzeczy, które warto zobaczyć/posłuchać/przeczytać - od filmów, przez artykuły, wystawy, a kończąc na przepisach. Spersonalizowane!
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Przepraszam, ale to tak na SERIO?! WOW! Nie wiem, czy będę umiała się wystarczająco odwdzięczyć, ale zasługujesz na najlepsze! Twoje wsparcie oznacza gromadę dzieci mówiących chórem "senk ju!", możliwość zdobycia pracy tym, którzy jej potrzebują, a ja jestem o krok milowy bliżej do tego, by rozpocząć studia w Holandii oraz dajesz mi możliwość regularnego pisania na blogu!

NAGRODA: Wszystko, co oferują pozostałe progi + co sobie zażyczysz! Niech wyobraźnia Ciebie poniesie i mnie zaskoczy!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Na to zdecyduje się chyba tylko moja mama.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK