Paweł Panufnik

W Patronite od 18.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
Poradzenie sobie z demonami przeszłości może być trudne. Jedyną drogą wyjścia z piekła jest przez nie przejść. Po burzliwym dzieciństwie, wzlotach i upadkach odnalazłem swoje powołanie. Dziś staram się wskazać drogę duszom uwięzionym w sidłach własnego umysłu.

O Autorze

W ramach projektu www.wyrywamzpiekla.pl udowadniam, że jest możliwe uwolnić się od uzależnień, toksycznych relacji oraz wyeliminować wewnętrznego sabotażystę. Staram się pokazać na własnym przykładzie, jak można wyjść z pułapki mrocznych myśli i dostrzec światło, które wszystkim nam jest pisane. Jeżeli rezonujesz z moimi poglądami i chcesz mi pomóc rozwinąć kanał, wiedz, że Twój wkład zostanie w pełni i prawidłowo spożytkowany.

Na co dzień prowadzę i mocno angażuję się w moją Fundację Wybierz by Pomóc. Pomagamy ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, wspieramy osoby niepełnosprawne, wykluczone społecznie oraz wymagające ogólnej pomocy i opieki. Więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.wybierzbypomoc.org


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem