Paweł Panufnik

W Patronite od 18.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
Jak ten samotny wilk podążam sobie znanymi ścieżkami, własnymi szlakami. Gdy pewnego dnia dotarło do mnie, że tracę wszystko, zrozumiałem, że tylko ja sam mogę siebie uratować. Dziś opowiadam swoją historię, dzielę się spostrzeżeniami i staram się być nadzieją dla zagubionych w ciemności. Paweł.

O Autorze

W ramach projektu www.wyrywamzpiekla.pl udowadniam, że jest możliwe uwolnić się od uzależnień, toksycznych relacji oraz wyeliminować wewnętrznego sabotażystę. Staram się pokazać na własnym przykładzie, jak można wyjść z pułapki mrocznych myśli i dostrzec światło, które wszystkim nam jest pisane. Jeżeli rezonujesz z moimi poglądami i chcesz mi pomóc rozwinąć kanał, wiedz, że Twój wkład zostanie w pełni i prawidłowo spożytkowany.

Na co dzień prowadzę i mocno angażuję się w moją Fundację Wybierz by Pomóc. Pomagamy ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, wspieramy osoby niepełnosprawne, wykluczone społecznie oraz wymagające ogólnej pomocy i opieki. Więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.wybierzbypomoc.org


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem