Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

100 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Nietypowe małżeństwo z Lublina, które przełamuje wszelkie stereotypy na temat. niepełnosprawności i nie tylko... :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 44 zł miesięcznie
brakuje 44 zł
Utrzymanie strony
To koszt utrzymania naszej strony, czyli serwera oraz domeny. Bez tego nasza akcja, by nie istniała.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 850 zł miesięcznie
brakuje 850 zł
Wynajem mieszkania
Dokładnie tyle musimy płacić za najem mieszkania w którym rozkwitamy i dzielimy się z Wami historiami z naszego dnia codziennego.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
Sprzęt foto-video
Tyle potrzebujemy, by kupić własny aparat cyfrowy do robienia zdjęć i filmów na bieżąco. Dzięki temu będziemy mogli przedstawić Wam bardziej obrazowo niż tekstowo momenty z naszego Życia. Po osiągnięciu celu zostanie usunięty.

O Autorze

Z tej strony kłania się w pas Łukasz i Ewelina – nietypowa para z Lublina, która chadzając po mieście wzbudza wielkie zainteresowanie, a nierzadko zmieszanie – pytając „to Twój brat?”. Jakież zakłopotanie musi być, gdy pada odpowiedź „Mąż”. 

 

Jaki jest cel akcji ParaSzukaMieszkania.pl


Pierwotnym celem naszej akcji było znalezienie mieszkania do wynajęcia, ponieważ z tym był duży problem. Cel  został osiągnięty! Obecnie wykorzystujemy naszą platformę do  przełamywania barier  społecznych oraz  mentalnych, szczególnie osób niepełnosprawnych - obudzić w nich wiarę i zmotywować do działania

 

Pragniemy także wspierać podobne związki do naszego, wbrew pozorom takich par / małżeństw jest naprawdę dużo. Nie każdy jednak  potrafi    się sam przełamać i opowiedzieć swoją historię - a te bywają niezwykłe.

 

Pokrótce się  Wam przedstawimy.


Ja, jestem rodowitym  Lubelakiem z mózgowym porażeniem i jak na mózgowca przystało jestem powyginany na wszystkie strony świata. Prawdę mówiąc, jedyne co mam sprawne to głowa. Nawet, pochwalę się, że dostałem się na Katolicki Uniwersytet Lubelski, kierunek – filozofia! Jednak po kilku wykładach uznałem, że studia stanowczo nie są dla mnie. Oddałem się w pełni mojej Pasji – programowaniu aplikacji na potrzeby Internetu, czyli temu co sprawia mi ogrom frajdy i od trzech lat dynamicznie rozwijam się w tej dziedzinie. Ponadto uwielbiam obdarzać innych dobrą energią i wierzę, że poprzez tą stronę jak i samą akcję uda nam się dać Wam wiele inspiracji.

 

Zapalony i napalony programista kochający doświadczać nowych wyzwań. Jego głowa jest wypełniona szalonymi pomysłami, które skrupulatnie wciela w życie. Kilka lat temu postanowił, że będzie kreował rzeczywistość wedle swoich pragnień. Zrozumiał także, że to żaden wstyd prosić innych o pomoc, głupotą jest o nią nie prosić – człowiek sam w sobie jest nikim, to Inni kształtują jego wartość.

 

Ona zaś jest z  Poznania, pasjonatka dzieci i wszystkiego, co z nimi związane. W wieku trzynastu lat, w  drodze do domu odebrała samodzielnie poród w Poznańskim autobusie – od tamtej pory kocha uczestniczyć w rozwoju dzieci i dokłada wszelkich starań, by dać im jak najwięcej. Laureatka akcji Ośmiu Wspaniałych – jak coś robi, to wkłada w to całe swoje serce. Obecnie kończy Terapię Zajęciową, która doskonale współgra z Jej charakterem.

 

Herszt Baba – w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Potrafi, jak mało kto iść z determinacją do celu, który sobie wyznaczyła. Krytykę innych filtruje tak, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej. Widząc krzywdę – nie jest jej bierna, zawsze reaguje. Ma świadomość swoich wad i zalet.

 

Nasza historia zaczęła się ponad sześć lat temu, kiedy ta namolna Pyra znalazła mnie w sieci i nie dawała mi spokoju. Jednak o tym możecie przeczytać – tutaj.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook