1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

40 zł miesięcznie

Zostając Mecenasem Akademii Łuku, pokazujesz, że naprawdę doceniasz to co robię. Dziękuję!

Oprócz serdecznego podziękowania - za solidne wsparcie - mam dla Was specjalną nagrodę.

Większość materiałów składających się na Akademię Łuku- dzięki wpłatom wszystkich Patronów - będzie dostępne zupełnie za darmo wszystkim użytkownikom youtuba. Nagrodą specjalną - jeśli będziesz mnie wspierać na tym progu przez minimum 6 miesięcy - jest dostęp do specjalnej playlisty, zawierającej dodatkowe części Akademii Łuku. Te materiały przeznaczone są dla osób, które chcą lepiej zrozumieć strzelanie terenowe czy sprawnościowe, ale przede wszystkim, chcą lepiej zrozumieć strzelanie z łuku.

Odcinki do których otrzymasz dostęp zawierają dużo dobrych rad i technik dla zaawansowanych łuczników. Dla tych, którzy chcą strzelać ładniej, czyściej, celniej.

Próg niedostępny
80 zł miesięcznie

Serdecznie dziękuję za wsparcie i zaufanie !

To jest próg dla tych, którzy chcieliby zostać w ciągłym kontakcie, pracować nad formą online, poprzez nagrywanie filmów i konsultacje telefoniczne.

Jeśli zdecydujesz się na wsparcie mnie comiesięcznie taką wpłatą, obejmę Cię opieką trenerską - wystarczy, że nagrasz mi kilka ujęć ze swojego strzelania, a będziemy mogli omówić Twoje postępy, wprowadzić zmiany w technice czy przedyskutować pojawiające się problemy.

Jeśli odpowiedź na Twój problem będzie w jednym z filmów już nagranych w ramach Akademii Łuku - skieruję Cię po prostu do odpowiedniego odcinka. Jeśli nie, to dzięki Tobie będę wiedział, jaki materiał należałoby dokręcić. Będziesz mieć zatem wpływ na powstawanie i treść nowych filmów. Oczywiście zachowasz także wszystkie przywileje, jakie zawarte są w poprzednich progach. Mogę poprowadzić w ten sposób do 20 osób.

Ponadto, otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych i odcinków specjalnych Akademii Łuku.

Chcąc dodatkowo podziękować za - solidne już, nie ukrywam - wsparcie w takiej wysokości, mogę jedynie powiedzieć, że każdy Patron z tego poziomu może korzystać ze strzelnicy mojego klubu we Wrocławiu - zapraszam, drzwi stoją dla Was otworem. Jeśli akurat będę na miejscu, wypijemy razem kawę, postrzelamy z łuku, a przede wszystkim - spotkamy się i będziemy mogli porozmawiać osobiście.

avatar

Nowy użytkownik

Akademia Łuku Piotra Goneta

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.