1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Zaczynamy od symbolicznej dychy. Tak, wiemy, że są momenty w życiu, w którym dycha nie jest tak symboliczna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Ale też wiemy, że większości z nas powinno się udać zrezygnować miesięcznie z jednego sojowego latte, piwka czy nawet śniadania ;-)

Trudno nam napisać, co możemy za ten poziom wsparcia zaoferować. Zakładamy, że skoro w ogóle rozważasz wsparcie Złego, robisz to z potrzeby swojego Złego już powoli serducha, a nie dla nagród. Ale to nie jest tak, że nic dla ciebie nie mamy ;) Mamy mnóstwo mentalnych suwenirów. Gwarantujemy:
- wdzięczność,
- ciepłe myśli,
- radość tworzenia najpiękniejszego klubu sportowego w Polsce
- PAMIĄTKOWY BILET na wybrany mecz naszych drużyn (grają przepięknie, a bilety mają wartość kolekcjonerską!)
- a kiedy już wybudujemy nasz stadion na 18 tysięcy miejsc to będzie tam taka wielka ściana.I na tej ścianie wygrawerujemy imiona i nazwiska wszystkich tych, którzy nas kiedykolwiek wspierali. Praktycznie zatem masz już swój grawer na stadionie. Trzeba tylko poczekać na stadion. Ale sprawa jest pewna! A dopóki nie wybudujemy, to na meczach piłkarskich, między sponsorami, będzie wisiał baner Złego, na którym wszystkich patronów oznaczymy markerem, tak będzie!


* Nagrody rzeczowe będziemy rozsyłać raz w roku. Pierwszą wyślemy już po 3 miesiącach wpłat danego patrona. Oznacza to, że jeśli będziesz z nami dłużej niż rok to w każdym roku będziemy mieli dla ciebie prezent

7000 zł miesięcznie

No tutaj to już pełne szaleństwo ;-)
Masz zapewnione wszystko, co oferujemy w niższych progach oraz:
- możesz umieścić nazwę swojej firmy lub swoje imię na strojach sportowych (np na rękawie) jednej z drużyn oraz powiesić swój baner na stadionie (szczegóły do ustalenia indywidualnie);
- możesz być wymieniony obok innych sponsorów klubu w dokumentach i drukach klubowych, w nie byle jakim towarzystwie;
- raz w tygodniu zorganizujemy Tobie lub grupie Twoich znajomych treningi uzgodnionej dyscypliny sportowej (z tych które uprawiamy);
- masz wstęp na wszystkie mecze i imprezy klubowe, na dorocznym bankiecie czeka dla Ciebie i twoich przyjaciół stolik z poczęstunkiem!
- jeśli tylko chcesz będziemy wykorzystywać każdą okazję do mówienia o tym, że nas wspierasz (sosziale, media, inne);

Ten próg dotyczy nie tylko osób indywidualnych, ale i firm. Pomyśl, Twoja firma może być Prezesem AKS ZŁY. Będziemy o tym wsparciu opowiadać naprawdę szeroko!


* Nagrody rzeczowe będziemy rozsyłać raz w roku. Pierwszą wyślemy już po 3 miesiącach wpłat danego patrona. Oznacza to, że jeśli będziesz z nami dłużej niż rok to w każdym roku będziemy mieli dla ciebie prezent

avatar

Nowy użytkownik

AKS ZŁY - klub sportowy w modelu społecznościowym

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.