1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

WĘDROWIEC
Niejedno w życiu widziałeś i z niejednego pieca jadłeś. W trakcie licznych podróży udało Ci się zarobić trochę srebra i właśnie postanowiłeś wesprzeć naszą Awanturniczą działalność kilkoma monetami... Kłaniamy się zatem w podzięce!

Otrzymujesz:
- Dostęp do Discorda "AWANTURNICY: Widmo nad Versmold", na którym możesz przyłączyć się do wybranej frakcji związanej z prowadzonymi przez nas aktualnie przygodami. Na Discordzie tym organizowane będą aktywności, dzięki którym możesz wpłynąć na świat, w którym rozgrywają się nasze przygody.
Docelowo Discord ten ma jednoczyć również fanów gier fabularnych i Warhammera. Oznacza to, że jakiekolwiek pytanie posiadasz - pomożemy Ci uzyskać odpowiedź!
- Omówienie każdej sesji! Kilka dni po premierze przygody, otrzymasz dostęp (na Discordzie lub na Patronite) do nagrania, w którym Solveig (być może z gośćmi!) odpowie na pytania zadane przez Patronów i podzieli się przemyśleniami odnośnie ostatnio opublikowanej sesji.
- Obecność w napisach końcowych wyświetlanych po sesji
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności!

20 zł miesięcznie

AWANTURNIK
Każdy dzień to dla Ciebie nowa przygoda! Postanowiłeś jednak przestać włóczyć się po tym ponurym świecie samemu i dołączyłeś do naszej Awanturniczej zgrai w pełnym wymiarze! A za mieszek monet, którym nas obdarzyłeś, wypijemy Twojej zdrowie!

Otrzymujesz:
- Kanoniczną postać w świecie Awanturników! Otrzymasz dostęp do prostej Karty Postaci (pozbawionej mechaniki). Po uzupełnieniu jej i zaakceptowaniu przez nas, Twoja postać stanie się kanoniczna w świecie Awanturników! Tak szybko jak to możliwe (pamiętaj, że sesje nagrywane są z wyprzedzeniem), Solveig postara się wspomnieć o niej w trakcie przygody, a (jeśli poniesie go wena) może nawet zostaniesz zaangażowany dużo bardziej. Któż wie co mu do łba strzeli!
Na Discordzie pojawią się dodatkowe aktywności dla osób posiadających postaci. Jednocześnie - posiadając postać, możesz dołączyć do Drużyny (w skład której wejdą inni członkowie Discorda). Raz na kwartał zostanie wylosowana Drużyna, która rozegra sesję z Solveigiem. Jeśli wszystkim grającym będzie to odpowiadało - sesja może zostać opublikowana na kanale i może się odbyć w Awanturniczej Gralni zlokalizowanej na Śląsku. Co za tym idzie, próg ten to przepustka do awanturniczej sławy!
- Dostęp do kanału na Discordzie poświęconemu mechanice GRAUWANDER! Grauwander to prosta mechanika RPG pozwalająca rozgrywać przygody w konwencji dark fantasy. Na mechanice tej prowadzona jest aktualnie trwająca kampania PRZEBUDZENIE ŚMIERCI. Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów dotyczących Grauwandera i będziesz informowany o każdej drobnej zmianie. Jest to otwarte zaproszenie do dzielenia się przemyśleniami i współtworzenia tej mechaniki!
Uwaga, pierwsza wersja demo mechaniki GRAUWANDER zostanie opublikowana dla Patronów z tego progu pod koniec czerwca 2023 roku!
- Wszystkie nagrody z progu Wędrowiec!
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności i Boga Imperatora!

50 zł miesięcznie

BOHATER
Na pierwszy rzut oka wiadomo, że nie jesteś byle kim. Charakterystyczny błysk w oku i zadziorny uśmiech sprawia, że to inni podążają za Tobą. Zaś Twoja wypchana po brzegi sakwa jest w stanie uszczęśliwić całą społeczność. I bardzo za to dziękujemy!

Otrzymujesz:
- Kanoniczną lokację w świecie Awanturników! Otrzymasz dostęp do prostej Karty Lokacji. Po uzupełnieniu jej i zaakceptowaniu przez nas, Twoja lokacja stanie się kanoniczna w świecie Awanturników! Tak szybko jak to możliwe (pamiętaj, że sesje nagrywane są z wyprzedzeniem), Solveig postara się wspomnieć o niej w trakcie przygody, a nawet osadzić w niej część wydarzeń! Cóż to będzie? Karczma? Warsztat rzemieślniczy? Ruiny? To możesz wiedzieć tylko Ty!
- Drużynę! Na Discordzie Awanturników otrzymasz rangę będącą nazwą Drużyny... wymyślonej przez Ciebie! Będziesz mógł rekrutować do niej członków, a jeżeli tylko chcesz - Twoja kanoniczna lokacja z powyższej nagrody będzie mogła być Siedzibą Drużyny!
Przypominamy - raz na kwartał zostanie wylosowana Drużyna, która rozegra sesję z Solveigiem!
- Wszystkie nagrody z progu Wędrowiec i Awanturnik!
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności i wszystkich bogów!

avatar

Nowy użytkownik

Awanturnicy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.