1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

150 zł miesięcznie

Zostajesz moją Mecenaską/moim Mecenasem. Ba! Jesteś bardzo ważną częścią Baby od polskiego! Twoja opieka pozwala mi tworzyć nowe podcasty z omówieniami lektur, które są odsłuchiwane przez tysiące osób uczniowskich w całym kraju. To niesamowite, że chcesz mnie wesprzeć, widzisz sens moich działań i dzielisz się swoimi oszczędnościami; dajesz mi wielki dowód zaufania i mobilizację do pracy.

Podziękuję ci za to w mediach społecznościowych, a dodatkowo, w podziękowaniu za pierwszą wpłatę, otrzymasz ode mnie herbatę "Malinowy Leśmian", którą wyślę na swój koszt pod wskazany przez Ciebie adres! Będę także wsparciem w rozwiązywaniu problemów językowych. Choćbym dziękowała 150 razy, i tak nie zrewanżuję się za Twoje wsparcie!

250 zł miesięcznie

O Zbawczyni/Zbawco! Jesteś moją Mecenaską/moim Mecenasem; mało tego, jesteś częścią Baby od polskiego! Twoja opieka pozwala mi wejść na YouTube z nowymi materiałami edukacyjnymi. Po cichu spełniasz moje marzenie o tym, by ucząc – bawić (ja na pewno będę miała wiele radości z nagrywania filmów o języku polskim i literaturze przed kamerą). Taki mecenas to marzenie! Dziękuję, że je spełniasz. Dzięki twojemu wsparciu mogę skupić się na rozpowszechnianiu wiedzy z języka i literatury. Kiedy zobaczysz post, któremu poświęciłam wiele godzin swojej pracy, wiedz, że to wszystko dzięki Tobie!

Będę dziękowała ci za wsparcie we wszystkich nowych podcastach i filmach na YouTube, a co miesiąc (za Twoją zgodą) wyślę pocztą książkę, którą przeczytałam i mnie zachwyciła. Dodatkowo, w podziękowaniu za pierwszą wpłatę, otrzymasz ode mnie herbatę "Malinowy Leśmian", którą wyślę na swój koszt pod wskazany przez Ciebie adres! Będę także wsparciem w rozwiązywaniu problemów językowych. Chciałabym też przekazać Ci osobiste podziękowanie. Wiem jednak, że słowo dziękuję, nawet wypowiedziane 250 razy, nie wystarczy.

500 zł miesięcznie

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny, ale tacy ludzie jak Ty zmieniają świat na lepsze! Twoje wsparcie zapewnia mi komfort pracy i pewność, że uda mi się zrealizować wszystkie wyznaczone cele. Marzy mi się, aby Baba od polskiego w internecie wrzucała memy o literaturze, posty dotyczące tematów edukacyjnych oraz społecznych i kulturowych, tworzyła gry i inne materiały edukacyjne, a także nagrywała podcasty i filmiki na YouTube. Wszystko, co tworzę, dzieje się przy Twoim udziale! To Ty sprawiasz, że jestem w stanie dotrzeć z darmową wiedzą w różne rejony Polski, także do osób, które nie mogą pozwolić sobie na korepetycje.

Jak Ci za to podziękuję? Cóż, na pewno wspomnę o Tobie we wszystkich nowych podcastach i filmach na YouTube. Obiecuję także co miesiąc (za Twoją zgodą) wysłać pocztą książkę, którą przeczytałam i mnie zachwyciła, a także przywitam Cię w rodzinie Baby od polskiego herbatą i świeczką „Malinowy Leśmian”. Zobowiązuję się też być wsparciem w rozwiązywaniu problemów językowych. Oprócz tego przekażę moją dozgonną wdzięczność – zdaję sobie sprawę, że słowo „dziękuję” (nawet wypowiedziane 500 razy, za każdym razem w innym języku) nie wystarczy, aby zrewanżować się za Twoje wsparcie!

1000 zł miesięcznie

O dobroczyńco ludzkości! Ledwo jestem w stanie wyobrazić sobie kwotę, jaką chcesz mnie wspierać – a co dopiero zrewanżować się za tak wielkie zaufanie! Podobnie jak w przypadku poprzedniego progu, jestem Ci dozgonnie wdzięczna za współtworzenie Baby od polskiego w internecie. Każdy film czy podcast powstaje właśnie dzięki Tobie. Do ilu nowych odbiorców dotrzemy z wiedzą z języka polskiego? Ile osób dzięki nam pokocha literaturę? Tego nie wiem, ale każda z nich będzie właśnie Twoją zasługą!

Wspomnę o Tobie we wszystkich nowych podcastach i filmach na YouTube. Obiecuję także co miesiąc (za Twoją zgodą) wysłać pocztą książkę, którą przeczytałam i mnie zachwyciła, a także przywitam Cię w rodzinie Baby od polskiego herbatą i świeczką „Malinowy Leśmian”. Będę również wsparciem w rozwiązywaniu problemów językowych, ale co chyba najważniejsze, oferuję weekendowy, całodzienny kurs pisania: wypracowań do egzaminu ósmoklasisty/ rozprawek maturalnych/ prac rocznych i dyplomowych na studia/ maili do pracy — jestem do twojej dyspozycji. Oprócz tego będę dziękować po tysiąckroć – rano, w południe i wieczorem. Bo z Tobą możemy zdziałać naprawdę wiele dobrego!

avatar

Nowy użytkownik

Baba od polskiego

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.