1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

29 zł miesięcznie

Jeśli czujesz chęć pomocy, aby ta strona dalej funkcjonowała i się rozwijała, możesz nas wesprzeć. Ta opcja jest wyłącznie dla osób dobrej woli, nawet nie życzymy sobie, aby ktoś z jakiegoś przymusu nam coś przysyłał, nie chcemy nieżyczliwych ludzi i cieszymy się, że to tylko pojedyncze osoby. Mamy świadomość, że dla niektórych nasza robota nie sprawia radości, bo my jesteśmy przeciwko wojnie w Ukrainie, przeciwko agresji rosyjskiej, jesteśmy przeciwko temu, aby ginęli ludzie! Jesteśmy tu w Polsce i od wielu lat budujemy społeczność polsko-ukraińską, budujemy mosty, a nie mury! Cieszymy się, że większość docenia naszą tutaj robotę. Nie chcemy narzucać coś, bo złe z tym się czujemy, ale czasami ludzie nas pytają jak Was wesprzeć i wyłącznie dla takich zostawiamy taką możliwość.

30 zł miesięcznie

НЕ ИМЕЙ СТО РУБЛЕЙ, А ИМЕЙ СТО ДРУЗЕЙ

Niewiarygodne, że wszedłeś tak daleko! 30 zł to już niezła kwota, będąc Patronem na tym poziomie — wiele o Tobie mówi. Na pewno nie masz granic i wspierając Ukraińca z małej wsi mieszkającego w Polsce, to znaczy, że masz WIELKIE SERCE!

Nagrodą za to chciałbym dać Ci pół Carstwa, ale go nie mam, ale dam coś innego — swoją przyjaźń, bardzo bym chciał Cię poznać i zaoferować Ci możliwość podszlifowania języka rosyjskiego lub ukraińskiego. Rozmawiam w 5 językach, więc na pewno nie będzie problemu się dogadać.

- Lekcję języka rosyjskiego lub ukraińskiego będziemy mieli 1 raz w tygodniu po 50 min. (poprzez Skype)

Poza tym oczywiście dostajesz możliwość bycie członkiem zamkniętej grupy na Facebook oraz zostaniesz moim wyróżnionym Patronem!

avatar

Nowy użytkownik

Николай Бахур • Объективно о Польше

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.