1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

MIŁOŚNIK KOLARSTWA

Przy takim wsparciu mogę Cię już śmiało nazwać miłośnikiem kolarstwa i poważnym sponsorem mojej kariery sportowej. Dziękuję Ci bardzo!

A w ramach podziękowania otrzymasz ode mnie: dwa ekskluzywne bidony #wspierambasię, komplet naklejek z moim awatarem oraz magnetyczny kalendarz (np. na lodówkę) z moim zdjęciem i osobistym podziękowaniem. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, z wielką chęcią podziękuję Ci publicznie w moich mediach społecznościowych, nagrywając dla Ciebie specjalny filmik :)

Oczywiście dostaniesz także od razu dostęp do mojej prywatnej grupy na Facebooku, gdzie publikuję ekskluzywne materiały (…), dzielę się (i dyskutuję) moje pomysły oraz plany sportowe, a także wspomagam Was moją wiedzą i doświadczeniem oraz udostępniam filmiki i materiały szkoleniowe, które przygotowuję. Będziesz także miał(a) możliwość skorzystania z bardzo specjalnej (i ograniczonej tylko do wąskiego grona osób) oferty uczestnictwa w jednym z moich obozów treningowych, które organizować będę w sezonie zimowym w Hiszpanii.

avatar

Nowy użytkownik

Basia Borowiecka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.