1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

BRODATY SKRZAT

Nie widać ich, nie słychać.
Kryją się gdzieś, poza polem widzenia.
Ale one tam są, działają i robią swoje.
Jeden mały skrzat góry nie przeniesie, ale już cała drużyna… może zdziałać wiele…
Bo w kupie siła!


Jesteś Brodatym Skrzatem: może nie masz wielkich możliwości, ale robisz, co w Twojej mocy. Nadrabiasz za to chęciami, zapałem i wiarą. Dokładasz cegiełkę do fundamentu harmonijkowej działalności. Dajesz nam motywację do działania i napędzasz muzyczną maszynerię!
Bo dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane… i Brodate Dźwięki :o

W ramach tego progu dostajesz:
🍄 Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

🍄 Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

15 zł miesięcznie

BRODATY KRASNOLUD

Gdy potrzebujesz rozbić skałę harmonijkowej niewiedzy…
Gdy potrzebujesz pomocy w ryzykownym przedsięwzięciu…
Gdy potrzebujesz po prostu kogoś z brodą…
Wtedy wkracza On! Patron! (cały na biało…)


Jesteś Brodatym Krasnoludem: solidnie zasilasz muzyczne przedsięwzięcie. Jesteś jednostką nadzwyczajną, dajesz nam surowce, które przekuwamy w pasję. Dzięki Tobie rozbijamy skały nieświadomości i niewiedzy! Mamy jeszcze przed sobą górę do zdobycia i algorytmowe bestie do pokonania, ale z Tobą w drużynie może nam się udać :)

W ramach tego progu dostajesz:
⛏ Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostaniesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

⛏ Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

⛏ Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

30 zł miesięcznie

KAPITAN BRODOWŁOSY

Uwaga… na horyzoncie!
To postrach dziesięciu kanałów :o
Nieustraszony Patron, jakiego świat nie widział.
I do tego ma harmonijkę!


Jesteś Kapitanem Brodowłosym: śmiałym członkiem brodatej załogi. Jesteś niczym sternik, który prowadzi naszą flotyllę ku nowym lądom. Brodate Dźwięki żeglują w nieznane i tylko dzięki takim jak Ty może nam się udać. Potrzebujemy takich sterników, by więcej ludzi mogło z nami popłynąć ku pasji i świadomemu graniu.
To co? Silverstary za burtę i cała naprzód!

W ramach tego progu dostajesz:
⚓ Możliwość spotkania online PO każdym KONCERCIE (Manfredi’s Harmonica Sessions): rozmowa z Manfredim w towarzystwie lub bez. Zależnie czy uda się namówić też resztę muzyków i czy backstage’owa ekipa będzie akurat w pobliżu. (takie pokoncertowe Q&A) :)

⚓ Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

⚓ Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

⚓ Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

50 zł miesięcznie

MISTRZ BRODA

Wyczuwam zakłócenia na kanale.
Tak, to on. Brodaty Patron.
Harmonijka jest z nim.


Jesteś Mistrzem Brodą: wnikliwym i szacownym mędrcem, który samą myślą i kilkoma machnięciami rąk potrafi wpłynąć na rzeczywistość. Sprawiasz, że Brodate Dźwięki zwiększają swoje zasięgi i dołączają do nas kolejni brodaci fani. Dzięki Twoim działaniom kolejni harmonijkowi uczniowie mogą poznać świadomą stronę muzyki.
W dodatku tylko nieliczni mogą zostać Mistrzami: jedynie piętnaście foteli jest w tej Radzie Patronów.

W ramach tego progu dostajesz:
🧘‍♂ Harmonijkowe warsztaty, takie tylko dla Mistrzów z Rady, nawet inni Patroni nie mają na nie wstępu :o (warsztaty online co jakiś czas, tematy uzgadniane wspólnie z innymi Mistrzami i Manfredim).

🧘‍♂ Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

🧘‍♂ Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

🧘‍♂ Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

80 zł miesięcznie

SUPER BRODACZ

Czy to Brodacz?
Czy to Patron?
Taaak… sam zobacz!
To Super Brodacz!


Jesteś Super Brodaczem: może na co dzień nie nosisz bohaterskiej peleryny, może nie biegasz z prędkością światła, nie rzucasz bandytami i nie łapiesz spadających samolotów. Ale masz pewną super moc! Moc niesienia świadomości muzycznej w świat. Moc poszerzania harmonijkowej wiedzy.
Jednak pamiętaj: z brodatą mocą przychodzi brodata odpowiedzialność. Na Twoich barkach spoczywają losy Brodatych Dźwięków!
I czynisz to wszystko nie wstając z kanapy. Jak ty to robisz? :)

W ramach tego progu dostajesz:

🦸‍♂ Możliwość wymyślenia Manfrediemu wyzwania na koncertach Manfredis Harmonica Show (na każdym koncercie będzie losowanie jednego challengu ze wszystkich, jakie pojawią się od Patronów z grupy Super Brodaczy).

🦸‍♂ Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

🦸‍♂ Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

🦸‍♂ Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

100 zł miesięcznie

BRODODZIEJ

Na brodę Merlina, toż to arcybrodacz!
- Harmonico Patronum!
Posiada moc Patrona…
Zamienił wszystkich w harmonijkarzy :o


Jesteś Brodatym Czarodziejem: nadzwyczajną osobistością, która dysponuje rzadkimi umiejętnościami. Zaklinasz zwykłych śmiertelników w harmonijkarzy!
I to nawet bez laski czy różdżki… wystarcza Ci sama moc Brodatego Patrona. Pyk! Harmonicus Brodatus! – udzielasz nam swej mocy, a my robimy resztę.
A do tego dostrzegasz to, czego inni nie widzą: masz wgląd w prywatne sesje ćwiczeniowe samego Manfrediego :O

W ramach tego progu dostajesz:
🧙‍♂ Wgląd w prywatne sesje ćwiczeniowe Manfrediego (raz na tydzień będzie stream ćwiczenia na harmonijce, można zerkać i zadawać pytania).
🧙‍♂ Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.
🧙‍♂ Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.
🧙‍♂ Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

120 zł miesięcznie

BRODOŁAK

O nie! On się przeobraża!
Uciekajcie! Ratujcie swoje harmonijki!
To pół-człowiek, pół-brodacz.
To Brodołak!


Jesteś Brodołakiem: potężną istotą, która udaje zwykłego człowieka, ale tak naprawdę jest suuuper Brodatym Patronem. Przez Ciebie coraz to nowe osoby zostają zarażone harmonijkową pasją! Zwiększasz zaraźliwość Brodato Dźwiękowych materiałów, które dzięki Tobie stają się coraz lepsze, przenikają coraz to głębsze otchłanie internetowe i docierają do ludzkich umysłów.

W ramach tego progu dostajesz:

🐺 MP3 koncertowe z każdej sesji MHS (dostaniesz dostęp do pobrania lepiej zmiksowanych i zmasterowanych utworów w formatach mp3 z pominięciem pogawędek i refleksji, jakie się pojawiały w trakcie grania na żywo).

🐺 Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

🐺 Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

🐺 Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

200 zł miesięcznie

AGENT BROD

Gdy jest potrzebny, wkracza do akcji.
Zwinny jak cień, cichy jak szept.
Doo-bee-doo-bee-doo-bah...
To on!
Agent B!


Jesteś Agentem Brodem: tajniakiem od zadań specjalnych. Zjawiasz się, gdy jesteś potrzebny i nie odmawiasz pomocy. Twoją misją jest ochrona Brodatych Dźwięków przed obniżeniem jakości i zaniechaniem działania. Liczy na Ciebie harmonijkowa społeczność i umysły łaknące muzycznej wiedzy.
Do dzieła, Agencie B!

W ramach tego progu dostajesz:

😎 Kawkę w samej bazie głównej Brodatych Dźwięków (możesz odwiedzić nas i pogadać sobie twarzą w twarz, możesz popytać o harmonijkowe sprawy i obejrzeć produkcję zza kulis albo po prostu sobie pogawędzimy o życiu. Z racji pandemii: spotkanie jeden na jeden, ale kiedy wrócą normalne czasy będziemy robić grupowe zloty wszystkich Brodatych Agentów :)

😎 Zaszczytne miejsce na Ścianie Chwały: zostajesz wymieniony na liście Patronów w każdym kolejnym filmiku, który pojawi się na kanale.

😎 Dostęp do elitarnej grupy Brodatych Patronów, która daje Ci wgląd w tajne informacje i specjalne materiały zza kulis.

😎 Prawo do nazywania siebie Brodaczem, niezależnie od tego, czy faktycznie masz na twarzy zarost 😉 bo broda to stan umysłu.

avatar

Nowy użytkownik

Brodate Dźwięki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.