1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

1000 zł miesięcznie

Jesteś mecenasem kultury żydowskiej w Polsce. Chcemy wyjątkowo podziękować Ci w „Chiduszu"!

!תודה מכל הלב
(Toda mi kol ha-law! Dziękujemy z całego serca!)

Dziękujemy Ci z całego serca! Dzięki Tobie możemy realizować wszystkie nasze najśmielsze projekty wydawnicze. Wspierasz naszą pasję, jaką jest dzielenie się tym, co głębokie i twórcze w kulturze żydowskiej.

Za Twoje wsparcie otrzymasz wszystko to, co Patroni w poprzednich progach.

Oprócz tego specjalne podziękowania popłyną do Ciebie w drukowanym i elektronicznym „Chiduszu". Będą bardzo widoczne, ponieważ przeznaczymy na nie aż pół strony. Podziękowania pojawią się w każdym „Chiduszu", który wydamy podczas trwania Twojego patronatu.

Jeśli będziesz we Wrocławiu, chętnie oprowadzimy Cię po naszym mieście szlakiem kultury żydowskiej, który stworzyliśmy po kilku latach studiów nad historią stolicy Dolnego Śląska. Pokażemy Ci synagogę, dom modlitwy, mykwę oraz wiele oczywistych i nieoczywistych zabytków żydowskiego Wrocławia. Do zobaczenia w Mieście Spotkań!

3000 zł miesięcznie

Jesteś Mecenasem „Chiduszu"!

!תודה מכל הלב
(Toda mi kol ha-law! Dziękujemy z całego serca!)

Dzięki Tobie możemy realizować wszystkie nasze najśmielsze projekty wydawnicze. Wspierasz naszą pasję, jaką jest dzielenie się tym, co głębokie i twórcze w kulturze żydowskiej.

Za Twoje wsparcie otrzymasz wszystko to, co Patroni w poprzednich progach – zmieni się jednak forma podziękowania.

Specjalne podziękowania dla Mecenasa „Chiduszu" – których treść skonsultujemy z Tobą – pojawią się w drukowanym i elektronicznym „Chiduszu" na drugiej lub przedostatniej stronie – czyli jedynych dwóch kolorowych stronach wewnątrz naszego pisma. Podziękowania pojawią się w każdym numerze, który wydamy podczas trwania Twojego patronatu.

avatar

Nowy użytkownik

magazyn żydowski „Chidusz"

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.