1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

3000 zł miesięcznie

Widzimy, że podchodzisz do sprawy POWAŻNIE! WSPANIALE!
My również! To nie zabawa, ale REALNY RUCH SPOŁECZNY, REALNE zmiany w kraju, przy pozytywnym nastawieniu i życzliwości w miejscach załatwiania codziennych spraw liczy się uśmiech, chęć pomocy i przyjemność w każdym przedsiębiorstwie, w każdym punkcie usługowym to nasz cel długoterminowy. Marka "Firmy z zasadami" ma być znakiem rozpoznawczym! Realnym znakiem rozpoznawczym!
TWOJA FIRMA - spełnia z nawiązką wymogi CSR - Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest dla Ciebie tylko nazwą ! Fundacja jest zaszczycona, że Państwa przedsiębiorstwo - taka Firma z zasadami - jest realnym współtwórcą naszego wspólnego programu.
ŚWIETNY RUCH! Cieszymy się ze wspólnego działania! Niebawem zadzwonimy, żeby umówić SPOTKANIE - obiad z Twórcami Programu „Firma z Zasadami” . Z pewnością będzie o czym rozmawiać!
Do usłyszenia!

avatar

Nowy użytkownik

Firma z zasadami

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.