1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Dwa Dziki:) Dziena! Dzięki takim jak Ty jest u mnie wincy hajsu --> mniej zleceń w robocie --> wincy czasu na pracę nad kanałem. Więc bydzie wincy fizyki.
Ponadto:
- to, co w progu za 3 zł,
- dostęp do wszystkich filmów niepublicznych z wyjątkiem całych matur. Filmy w kulturalnej formie: treść zadania i link do filmu (czasem też rozwiązanie pisane, co by nie trza klikać w film).
- jeśli chcesz dostać kociej mordy, to możesz zadawać pytania, które często padają w komentarzach na YT i na które tam nie odpowiadam. Przykładowe pytania: "Jak masz na imię?", "Co studiujesz?", "Czy Twój znak zodiaku to aby nie jednoręki hujwiłeb?", "Gdzie mieszkasz?", "Ile masz lat?", "Masz dziewczynę?", "Masz chłopaka?", "Będziesz ze mną chodził?", "Dominik, słyszysz?"

avatar

Nowy użytkownik

chwila dla debila

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.