1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

KREATYWNY MARSZAND

Szanowny Patronie,
pozwól, że od dzisiaj nazywać Cię będę moim marszandem!
Obsypuję Cię moim uśmiechem (co znowuż nie jest taką codziennością), całym pakietem prezentów z poprzednich progów - newsy, spersonalizowane zaproszenia na wystawy i inne wydarzenia, coroczny szkic, dołączenie do Grupy Patronów na Facebooku, post z oznaczeniem Cię jako patrona i uwaga!
Znajdziesz się w oficjalnych podziękowaniach na otwarciu każdej wystawy oraz w drukowanych podziękowaniach w każdej mojej publikacji
Co roku zaś, oprócz szkicu, przesyłam Ci rysunkową pracę mojego autorstwa

A może sam(a) jesteś twórcą, potrzebujesz porady, korekty? Służę zatem pomocą i wskazówkami z zakresu sztuki i mojego doświadczenia akademickiego i osobistego :) z pewnością odpiszę na każde pytanie!

300 zł miesięcznie

DIAMENTOWY MECENAS

Jeej! Jestem onieśmielona Twoją hojnością.
Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. O ile to możliwe, chciałabym poznać Cię bliżej, dowiedzieć się więcej o Twoich zainteresowaniach, pragnieniach i celach. Zapraszam na kawę. Pracownię mam niewielką, ale jeśli chcesz, wypijemy ją właśnie tam!

Dołączam Cię do Grupy Patronów na Facebooku, z wyróżnieniem mecenasa ;) Twoje nazwisko bądź pseudonim umieszczam na postach patronów na fb i Instagramie, we wszelkich podziękowaniach w druku, wstępach do wystaw. A nagrody? Zerknij tylko do poprzednich progów i napisz, czego sobie życzysz :) Szkic, rysunek, reprodukcję któregoś z obrazów? Czekam na info i adres ;)

Jeśli jesteś twórcą, polecam się w pełnym zakresie konsultacji, wskazówek i porad... wiesz, gdzie mnie szukać ;)

500 zł miesięcznie

MEDYCEUSZ XXI WIEKU

Niemożliwe stało się możliwym! Spośród wszystkich pozostałych progów, hojność Twojego serca zaprowadziła Cię właśnie tutaj! Stajesz się dla mnie kimś, dzięki komu moje działania mogą naprawdę rozwinąć skrzydła. To wiele dla mnie znaczy.

Dołączam Cię do Grupy Patronów na Fecebooku, z wyróżnieniem medycejskim ;)
Twoje nazwisko bądź pseudonim umieszczam na postach patronów na fb i Instagramie, we wszelkich podziękowaniach w druku, wstępach do wystaw.

Oczywiście wszystkie nagrody gwarantowane w poprzednich progach należą się również Tobie. Daj tylko znać, na co masz ochotę, a corocznie trafi pod Twój adres: rysunek/szkic/reprodukcja, a może życzysz sobie wszystkie trzy opcje?

Jeśli jesteś twórcą, polecam się w pełnym zakresie konsultacji, wskazówek i porad. Jestem też oczywiście otwarta na współpracę :)
A może sam(a) nie zajmujesz się tego typu twórczością, ale sporadycznie potrzebujesz zlecić komuś mały projekt do wykonania? Wizytówki, szata graficzna dla Twojego produktu, plakat, drobny upominek dla kogoś bliskiego? Jestem do Twojej dyspozycji ;)

avatar

Nowy użytkownik

Freska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.