1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Patronom, którzy wspierają nas za 20 PLN indywidualnie pomagamy i doradzamy.


1. PORADY - stworzyłyśmy biuro do spraw "pierdół", czyli szeroko pojęte porady online nie tylko podróżnicze!
Pomoc przy załatwieniu wizy, wyszukiwanie atrakcyjnego biletu, pomoc przy wypożyczeniu i znalezieniu auta na wczasy czy noclegu. Polecenie oraz pytania odnośnie sprzętu fotograficznego, prowadzenia bloga i instagrama.
Nie bój się i pytaj o każdą pierdołę, spróbujemy pomóc!
(Z biura do spraw pierdół skorzystać możecie raz w miesiącu pytając nas o jedną pierdołę).

2. NUMERY DO NOCLEGÓW - dodatkowo, zamiast bookować przez Airbnb czy Booking, polecanych przez nas noclegów, otrzymacie bezpośrednie numery telefonów do hostów z Meksyku. Dzięki czemu uniknięcie opłat serwisowych i będzie taniej nie tylko dla Was, ale i dla wynajmującego (na blogu numerów nie udostępniamy).

3. TAJNA GRUPA NA FB - Otrzymacie również dostęp do tajnej grupy na fejsie - to nasze główne źródło komunikacji z Wami. Informacje, zdjęcia, pytania, polecajki wymiana doświadczeń. Grupa operacyjna Gogetters ❤️

4. W tym progu również będziecie mogli zaglądać do podróżniczych Map Google z progu 10 PLN.

50 zł miesięcznie

Wspierając nas za 50 PLN :

1. POMOC W ORGANIZACJI WYJAZDU - pomożemy Ci w organizacji Twojego wyjazdu. Możesz z tej opcji skorzystać raz na 3 miesiące - otrzymasz od nas wsparcie przy planowaniu i organizacji Twojej tarasy w podróży. Doradzimy Ci jak się spakować, co ze sobą zabrać. Wspólnie możemy pomóc Ci oszacować potrzebny budżet. Uwaga! Dotyczy to tylko miejsc, które odwiedziłyśmy, także zapytaj nas o to.

2. PODRÓŻE Z PSEM - również dla wszystkich psiarzy stworzyłyśmy filar "Uszoloty", czyli psi poradnik od A do Z. Odpowiemy wnikliwie na pytania dotyczące podróży z psem. Pomożemy i damy wskazówki jak załatwić ESA, czy inne formalności związane z wylotem. Choroby, psia apteczka, szczepienia, sprzęt, karma czy przygotowanie psa na wyjazd.

3. W tym progu również możesz skorzystać z naszego biura do spraw "pierdół". Dostaniesz dostęp do tajnej grupy na fejsie, map Google oraz numery telefonów do noclegów.

100 zł miesięcznie

Ze wszystkimi Patronami, którzy wspierają nas za 100 PLN zorganizujemy:

1. PRYWATNE SPOTKANKO - Jeżeli chcielibyście nas poznać, my chętnie poznamy również Was. Lubimy rozmawiać nie tylko o podróżach, ale też o życiu, różnych doświadczeniach czy refleksjach. Możemy się umówić na kawkę, kolacje, bilard czy wspólny spacer!

2. SESJE ZDJĘCIOWĄ - oferujemy profesjonalną sesję zrobioną przez amatorów wykonaną jedną lub trzema lustrzankami Canon, Canon, Nikon oraz DJI Mini 2, czyli foteczki z drona razem z obróbką zdjęć. Do tego niepowtarzalna atmosferka i wsparcie Ushiego podczas sesji. Sesje możecie wykorzystać dla swoich bliskich, pupili, czy kogo chcecie. Możemy też wpaść na ślub pocykać jakieś fotki :)

3. Oczywiście w tym progu możecie również skorzystać z "nagród" z poniższych progów.

P.S. Musisz być patronem tego progu minimum przez 3 miesiące. Z nagród można skorzystać również raz na 3 miesiące.

avatar

Nowy użytkownik

GoGetters

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.