1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Symboliczne 5 złotych ("piątak", dobre piwo w Żabce 🍻, hot-dog 🌭, czy espresso ☕) to równie symboliczne wsparcie mojego "dlaczego" - dążenia, aby rynek nieruchomości był dostępny dla każdego – żeby był łatwy, przejrzysty, bezpieczny i dopasowany do naszych potrzeb.

Nawet tak symboliczny datek pozwoli Tobie wesprzeć moją działalność, pozwalając mi na zachowanie wolności twórczej oraz poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie i dzielenie treści, niż inną aktywność zawodową. Patroni z tego progu będą regularnie otrzymywać aktualizację na temat publikacji na moim blogu i w kanałach społecznościowych, jak też i otrzymają link do zawsze aktualnej listy różnych źródeł informacji i danych oraz najlepszych lektur rozwojowych na temat rynku nieruchomości, strategii inwestowania, czy umiejętności niezbędnych dla bezpiecznego sukcesu na rynku nieruchomości.

Serdecznie dziękuję! 😍

25 zł miesięcznie

25 złotych (ekwiwalent obiadu w mlecznym 🐄, czy tyle co zestaw BigMac 🍔) to wymierny zastrzyk wsparcia dla rozwoju wiedzy i świadomości o nieruchomościach w Polsce, jak i personalnie dla Ciebie.

Patroni z tego progu będą:
- regularnie otrzymywać aktualizację na temat publikacji na moim blogu i w kanałach społecznościowych, jak też i otrzymają link do zawsze aktualnej listy różnych źródeł informacji i danych oraz najlepszych lektur rozwojowych na temat rynku nieruchomości, strategii inwestowania, czy umiejętności niezbędnych dla bezpiecznego sukcesu na rynku nieruchomości
- otrzymają raz na kwartał zaproszenie do uczestnictwa live w webinarze "W górę czy w dół? Gdzie jest dzisiaj rynek nieruchomości?"

Serdecznie dziękuję! 😍

avatar

Nowy użytkownik

Jan Dziekoński o Nieruchomościach

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.