1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

150 zł miesięcznie

Inwestor Bohater

Wow. Po prostu wow. Jestem Ci bardzo wdzięczna <3

Co z tego masz?

Oprócz nagród z poprzednich progów, otrzymujesz ode mnie jedną z dwóch nagród (do wyboru):

1) Zaproszenie do odcinka "Słuchowiska", którego jesteś bohaterem. Dotychczas opisywałam osoby mi bliskie, lub takie, o których nie mogę zapomnieć: "Basia", "Judi", "Krzyś", "Pani z Tesco", "Pan z Żoli". Teraz chciałabym porozmawiać z Tobą - osobą, która nie znając mnie osobiście (choć może zdarzą się wyjatki), postanowiła mnie wspierać. Wszyscy są wyjątkowi, a ja do tej wyjątkowości chcę się dogrzebać!

2) Dla fanów podcastu "Piąte: nie zabijaj" - realizuję odcinek na wybrany przez Ciebie temat (oczywiście po wstępnych ustaleniach drogą kompromisu, gdyż są pewne sprawy, których z różnych względów poruszać nie chcę). Zostajesz współautorem tego odcinka.

avatar

Nowy użytkownik

Justyna Mazur

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.