1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Dziękuję Ci za wspieranie mojej działalności! To jest najwyższy próg, który ma narzucony także limit, bo jego nagroda jest dość wyjątkowa. Taka dotacja to dla mnie coś niesamowicie ważnego i chciałbym, żeby osoba, która mi ją danie, była dobrze za to wynagrodzona. Jeszcze raz dziękuję. Zobacz, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na ten próg:

- Wszystkie nagrody z poprzedniego progu.

- Raz na 2 miesiące wysłucham twojej propozycji coveru piosenki, którą mam nagrać. Oczywiście nie wszystko jestem w stanie wyśpiewać i musi to pasować do tematyki mojego kanału, tak więc proszę o skomponowanie listy utworów, będziemy o niej rozmawiać i razem zadecydujemy. Następnie ta właśnie propozycja stanie się priorytetem i wyprodukujemy ją jako pierwszą, spośród wszystkich, które aktualnie będę miał na mojej liście.

Próg niedostępny
avatar

Nowy użytkownik

Kazu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.