1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

28 zł miesięcznie

Za 28 złotych jest to samo co za 14, z tym, że tutaj możesz wybrać sobie temat odcinka, a ja na ten temat zrobię film na YT. Powiem twój nick na głos i że to ty wpadłeś na pomysł na ten temat filmu. Warunek jest jeden - temat musi być jakkolwiek powiązany z tematem, którym się zajmuje, a więc z regionem. Nie musi to być silne powiązanie, ale nie może to być też temat zupełnie niepowiązany. Możliwości jest wiele, bo jeśli mówimy o regionie, to możemy omawiać jakichś znanych ludzi związanych z tym miejscem, wydarzenia historyczne, literaturę tworzoną przez lokalnych pisarzy, regionalną kuchnię. Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za wsparcie!

W tym progu mieści się też możliwość zareklamowania twojej firmy w moich postach na fanpage'u.

Proszę o kontakt przez wykupieniem tego progu, bo wcale nie obiecuję, że go zrealizuję. Mogę odmówić, jeśli twój nick jest obraźliwy, propaguje nienawiść, ty sam udostępniasz treści nielegalne/drastyczne/+18, lub po prostu nie chcę być wiązany z tobą i tym co ty robisz w internecie lub poza nim.

avatar

Nowy użytkownik

Kocham Tarnobrzeg

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.