1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

35 zł miesięcznie

Właściciel Ziemski


W imieniu wielmożnego Lorda Hagena, pragniemy złożyć Ci podziękowania za przesłane racje żywnościowe dla naszych chłopców walczących na froncie z tymi przeklętymi orkami. Twoje oddanie nie zostanie nigdy zapomniane!

Każdy wspierający na tym poziomie otrzyma:
-Wszystkie nagrody niższych progów
-Własny nagrobek na jednym z cmentarzy w Kronikach Myrtany, który podpisany będzie nickiem Wspierającego**

**W celu umieszczenia nagrobku z nickiem, wspierający zobowiązany będzie do uzgodnienia nazwy, która pojawi się w grze. Twórcy Kronik Myrtany zastrzegają sobie prawo do rezygnacji z wprowadzenia nicku w przypadku gdyby był on wulgarny, niezgodny z uniwersum gry lub zawierał niedozwolone znaki.

Próg niedostępny
100 zł miesięcznie

Wysłannik Królewski


Przyjacielu,
Wiem, że misja na którą Cię posyłam nie należy do najłatwiejszych, ale jestem pewny, że sobie z nią poradzisz. Losy Królestwa Myrtany spoczywają w Twoich rękach. Niech sam Innos ma Cię w swojej opiece.

Podpisano,
Król Rhobar II

Każdy wspierający na tym poziomie otrzyma:
-Wszystkie nagrody niższych progów
-Własną książkę w grze uwzględaniającą dopasowane do uniwersum gry imię Wspierającego oraz historię nawiązującą do tej opowiedzianej nam przez Wspierającego****

****Imię bohatera książki oraz jego historia zostaną ustalone wspólnie przez zespół Kronik Myrtany i Wspierającego. Zespół Kronik Myrtany zastrzega sobie prawo do rezygnacji wprowadzenia zawartości w przypadku braku kontaktu ze wspierającym lub niezgodności treści z uniwersum gry.

Próg niedostępny
avatar

Nowy użytkownik

Kroniki Myrtany

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.