1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

Kwestia Blasku

➡️ PRÓG DLA FIRM & MECENASÓW ⬅️

To jasne – rzucasz nowe światło na sprawę Kwestii Kultury. Jupiter Twego wsparcia rozprasza ogrom ciemności, z którymi od teraz nie musimy się już borykać, dzięki czemu wspólnie zmierzamy do celu, nie błądząc, jak kiedyś, po omacku.

Gratulacje – właśnie zostałeś P̶a̶t̶r̶o̶n̶e̶m̶ MECENASEM Kultury! Zygmunt sprawia, że nasza sytuacja finansowa w końcu zaczyna wyglądać. Robi to (i to jak milion dolarów – to dopiero wymiana po atrakcyjnym kursie!) także logo Twej niesamowitej firmy (bądź niemniej niesamowite nazwisko) dumnie prezentujące się na naszych materiałach promocyjnych, stronie www oraz zdjęciu w tle*. Gdyby tego było mało, obsypujemy Cię pulą nagród Kwestii Świeżości, na czym nie poprzestajemy, pozwalając na wybór jeszcze jednej spośród nagród dostępnych w poprzednich progach 💌📫📝🎬🌟❓

*po zadeklarowanym min. 2-miesięcznym wsparciu przez okres trwania tegoż

500 zł miesięcznie

Kwestia Rodziny

Kto nigdy nie marzył o zobaczeniu klasycznego spektaklu zrealizowanego w konwencji fantastyki naukowej, niech pierwszy wykupi inny próg. Doskonale, skoro udało nam się pozbyć reszty, to możemy przejść do interesu – posłuchaj uważnie: ten próg jest przeznaczony WYŁĄCZNIE dla Ciebie. Upinamy już gorsety i oliwimy zębatki, więc nie każ nam czekać na zaproszenie!

Gratulacje – właśnie zostałeś Patronem Kultury! Choć otrzymasz od nas to samo, co wyborcy Kwestii Świeżości, postanowiłeś wesprzeć nas po pięćdziesięciokroć bardziej – to właśnie dlatego Ty i tylko Ty stajesz przed szansą zaproszenia Męża i Żony do przestrzeni swego domowego życia*. Tylko jest jedno ale (poza drugim, że jeśli jesteś cwaniakiem, który liczy na to, że uwierzymy, że mieszkasz na scenie, to się grubo mylisz): Weź nie zrób tak, że wykupisz ten próg i nas nie zaprosisz, k? Jak tak, to kk 💌📝🎬📫🏡

*ale dopiero po 3-miesięcznym wsparciu

avatar

Nowy użytkownik

Kwestia Kultury

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.