1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

Za piętnastaka - EP'ka z dedykacją + bonus w postaci przyszłego singla w formie cyfrowej!

Z BlackJob bezustannie coś tworzymy.
Pandemia pokrzyżowała nam wiele planów, co niestety związane jest z pustoszejącą zespołową skarbonką, a jest co wydawać na świat!
Mamy sporo nowego materiału, który czeka w poczekalni marzeń, dlatego:

Jeśli wesprzesz mnie (nas!) tą kwotą, chętnie odwdzięczę się naszą EP-ką "Dreszcze", którą nagraliśmy dobrych kilka lat temu, kiedy stawialiśmy wspólne pierwsze kroki.
Znajdują się na niej 4 piosenki napisane w języku polskim i jeden zagraniczny cover.

Twoje wsparcie jest bezcenne!
Dążymy do tego, by wypuścić serię singli wraz z teledyskami, a w przyszłości skompletować nagrany materiał na płycie długogrającej.

Dziękuję, że nas wspierasz <3
Grosz do grosza i niech blues-rock będzie z Tobą!

30 zł miesięcznie

Za trzydziestaka - PŁYTA z dedykacją + bonus w postaci przyszłego singla w formie cyfrowej!

Jeśli wesprzesz mnie (nas!) tą kwotą, z wielką chęcią odwdzięczę się naszą długogrającą płytą "Dom z zapałek", która pływała po wielu stacjach radiowych, a piosenka "Bezsenność" aż 6 razy w notowaniu kultowego TurboTop Antyradia! Ponoć to dobre piosenki, recenzował je z uznaniem nawet magazyn Twój Blues, a dzięki tym utworom zdobyliśmy Kraśnik Blues Festiwal.
Na płycie znajduje się 8 naszych kompozycji pisanych w języku polskim. To bardzo zróżnicowany materiał, myślę, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie ;)

Jak już wiesz z progu wyżej:
Z BlackJob bezustannie coś tworzymy.
Pandemia pokrzyżowała nam wiele planów, co niestety związane jest z pustoszejącą zespołową skarbonką, a jest co wydawać na świat!
Mamy sporo nowego materiału, który czeka w poczekalni marzeń iiiiiiii WTEDY WCHODZISZ TY, CAŁA/Y NA BIAŁO i pomagasz nam zrealizować cele, bo wiesz, że dążymy do tego, by wypuścić serię singli wraz z teledyskami, a w przyszłości skompletować nagrany materiał na płycie długogrającej.

Tutaj nasza wdzięczność wybija szyby w oknach! <3
Dziękuję i niech blues-rock będzie z Tobą!

avatar

Nowy użytkownik

Liwia Limberger

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.