1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

2000 zł miesięcznie

2000zł, czyli cała teoretyczna pensja pisarska.

🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Ustawiam, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ekscentryczny milioner/milionerka będzie akurat szukała ekscentrycznego sposobu na wydanie pieniędzy. Przecież takie rzeczy się zdarzają, prawda? Podobnie jak zdobywanie Nobla.

Nie będę teraz obliczać, założę po prostu, że prawdopodobieństwo jest porównywalne. Dlatego ekscentryczni milionerzy/milionerki, którzy postanowią skorzystać z tego progu, mogą liczyć na to, że odbierając nagrodę Nobla (zapewne w dziedzinie literatury, chociaż wszystko się może zdarzyć) podziękuję im ze sceny.

Nie wiem, czy podobnie jak przy Oscarach czas podziękowań jest limitowany, ale i tak ustawiam limit 5, bo przecież więcej niż 5 nazwisk przy takich emocjach nie zapamiętam!

avatar

Nowy użytkownik

Maja Klemp

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.