1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

12 zł miesięcznie

Aktywny uczestnik 🤠


Jestem bardzo wdzięczny, że razem ze mną ruszasz w podróż! Ahoj przygodo! Czekają na Ciebie:

🔓 zamknięta grupa na Facebooku

📸 niepublikowane zdjęcia

📝 posty z nieoficjalnej części podróży, których nie publikuję

🤙 realny udział w tworzeniu!


zapraszam Cię też do:


➡️ konwersacji na messengerze w której dzielę się aktualną sytuacją i przemyśleniami chwili

➡️ dostępu do przybliżonej lokalizacji podczas podróży - zobacz, gdzie jest Marian!


Jeśli za coś doceniam społeczność Patronów to właśnie za ich aktywny wkład w tworzenie Mariana na Świecie! Zapisując się do tej grupy będziesz pociągnięty do wspólnego wybierania okładek na nowe filmy, decydowania o dalszych losach podróży, w skrócie - współtworzenia razem ze mną!


*Próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

50 zł miesięcznie

pocztowki.png

Kartka ze świata ✉️


Sprawiasz, że muszę pokonać dodatkowe kilometry i próbować tłumaczyć, że istnieje taki kraj jak Polska! Szczerze dziękuję! To znaczne wsparcie, które realnie wpłynie na moją podróż!


📯 Specjalnie dla Ciebie podczas wyprawy uważnie wybiorę kartkę, odwiedzę pocztę, zamieszczę swoje pozdrowienia oraz coś osobistego i odprawię list w drogę! To niepowtarzalna okazja, aby mieć coś z dalekich stron, w których już nabycie znaczków graniczy z cudem.


🖼️ Po powrocie z każdej wyprawy wywołam specjalnie wybrane dla Ciebie zdjęcie! Na pewno zmotywuje mnie to do szybszej ich obróbki, a wybrane zdjęcie z podróżniczą anegdotą na odwrocie będzie ciekawym dodatkiem do Twojego salonu!


*Próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

500 zł miesięcznie

MECENAT 🦉


No tego to ja się nie spodziewałem!


Nie wiem jak mógłbym się odwdzięczyć za tak wysokie wsparcie! To już jest kwota, która jednoznacznie wpływa na moją twórczość! DZIĘKUJĘ!


Oczywiście przysługują Ci wszystkie nagrody z poprzednich progów,, dodatkowo przesyłam Ci niepowtarzalny certyfikat Mecenasa Mariana na Świecie! Ale to nadal mało aby wyrazić moją wdzięczność!


🤝 Jak tylko będę gdzieś w okolicy - z wielką przyjemnością się z Tobą spotkam!


💯 Zostajesz numerem uno wśród Patronów! Jeśli tylko pojawi się jakaś ciekawa możliwość będziesz pierwszą osobą, która się o niej dowie! Może będzie to zaproszenie na premierę filmu, który tworzyłem, a może propozycja wspólnego wypadu - nie wiem. Wiem za to, że czymkolwiek będzie - masz tam zaklepane swoje miejsce!


Dziękuję, że tak mocno wspierasz moją twórczość!


*Próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów.

avatar

Nowy użytkownik

Marian na Świecie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.