1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

30 zł miesięcznie

Patroni wspierający nas kwotą 30 zł/m-c będą współtwórcami naszego programu "Bezpiecznie dziecko w podróży". Program kierowany jest do rodziców, którzy przewożą swoje dzieci w samochodach, opierając się na cyklicznych szkoleniach (min. 1 szkolenie w miesiącu) podczas których uczymy jak dobrać fotelik do dziecka i samochodu, w jaki sposób bezpiecznie zapinać dziecko w pasach, do kiedy przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Podczas szkoleń prezentujemy także fabryczne rozwiązania w samochodach, dbające o najmłodszych (np. blokady w drzwiach zapobiegające samodzielnemu otwarciu drzwi auta przez dzieci).

Aby podziękować Patronom za wsparcie, będziemy Wam udostępniać zdjęcia i filmy z "backstage" każdego szkolenia, nigdzie nie publikowane :)

500 zł miesięcznie

Wsparcie w kwocie 500 zł/m-c pozwala nam na swobodne funkcjonowanie fundacji i planowanie eventów dla dzieci z Domów Dziecka i szpitali onkologicznych bez ciągłego liczenia do kogo możemy pojechać, a kogo w danej chwili nie uda nam się odwiedzić. Jeśli spojrzycie na to co robimy, jak fantastycznych ludzi wokół skupiamy, i ile faktycznie uśmiechów dzieci generujemy, sami zobaczycie że warto nas wspierać.

Aby Wam podziękować za tak hojne wsparcie, dla każdego Patrona dotującego nas kwotą 500 zł/miesiąc przygotujemy z pomocą maluchów z Domów Dziecka wyjątkowy "Certyfikat Przyjaciela Fundacji Motoryzacja Dzieciom" w rozmiarze dużej kartki A3, oprawionej w ładną ramkę, i wyślemy do każdego z Was kurierem ! Każdy certyfikat jest wyjątkowy, tworzony od podstaw przez maluchy, z naszym fundacyjnym podpisem :) Jest on także świetną pamiątką w mieszkaniu Patrona lub w siedzibie firmy !

avatar

Nowy użytkownik

Fundacja Motoryzacja Dzieciom

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.