1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Jesteśmy Ci wdzięczni! Jesteś częścią naszej wspólnoty.

Masz wkład w codzienną pracę Muzeum i wspomagasz konieczne remonty. Pomagasz nam także w zapewnieniu obsługi.

Możesz zawsze bezpłatnie z grupą do 50 osób zwiedzić nasze Muzeum a po wcześniejszym umówieniu się zostaniecie oprowadzeni przez jednego z naszych przewodników. Może być to któryś ze świadków historii. Odwiedzisz także mieszkanie w którym mieszał ksiądz a dziś znajduje się tam ogromne archiwum dokumentacji związanej z jego życiem, będziesz tam mógł zobaczyć zdigitalizowane zbiory multimedialne. Otrzymasz także. metalowy znaczek z orzełkiem będący kopią znaczka, który ks. Jerzy Popiełuszko nosił zawsze wpięty w sutannę a także lnianą torbę z napisem "Zło dobrem zwyciężaj" oraz dyplom patrona z podpisami zespołu Muzeum.

1000 zł miesięcznie

Jesteśmy Ci wdzięczni! Jesteś częścią naszej wspólnoty.

Masz wkład w codzienną pracę Muzeum i wspomagasz konieczne remonty. Pomagasz nam także w zapewnieniu obsługi.

Możesz zawsze bezpłatnie z grupą do 50 osób zwiedzić nasze Muzeum a po wcześniejszym umówieniu się zostaniecie oprowadzeni przez jednego z naszych przewodników. Może być to któryś ze świadków historii. Odwiedzisz także mieszkanie w którym mieszał ksiądz a dziś znajduje się tam ogromne archiwum dokumentacji związanej z jego życiem, będziesz tam mógł zobaczyć zdigitalizowane zbiory multimedialne. Otrzymasz także. metalowy znaczek z orzełkiem będący kopią znaczka, który ks. Jerzy Popiełuszko nosił zawsze wpięty w sutannę a także lnianą torbę z napisem "Zło dobrem zwyciężaj" oraz dyplom patrona z podpisami zespołu Muzeum. Tego co jest najważniejsze nie da się wycenić... sam o tym wiesz. To da Ci kto inny. My możemy być tylko bardzo wdzięczni...

avatar

Nowy użytkownik

Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.