1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

KWIAT JABŁONI

🌸 Czujesz jak pachnie? To kwitną zmiany, które wprowadzamy dzięki Tobie!

🍏 Otrzymujesz nagrody z progu nr 1,
🍏 Otrzymujesz każdego miesiąca wyjątkowy, nigdzie niedostępny kalendarz na każdy kolejny miesiąc subskrypcji. Na każdą kartkę kalendarza składa się zdjęcie związane z instalacjami ogrodniczymi autorstwa Łukasza Szydłaka, zaadaptowane artystycznie przez Dianę Bejker (ilustracje) lub Jonię (kolaże). Z kalendarza, w formacie pdf, możesz korzystać elektronicznie lub go wydrukować. Za każdy subskrybowany miesiąc otrzymujesz kalendarz na kolejny miesiąc kalendarzowy - wykupując subskrypcję w lutym, otrzymasz kalendarz na marzec, płacąc za marzec, otrzymasz kalendarz na kwiecień itd. Kalendarz, oprócz tradycyjnych dni świątecznych, ma oznaczone dni ważne dla ogrodników i grupy Ogrodniczej Krowodrzy.

Ważne: kalendarz dotyczy roku 2022 i ostatnia karta grudzień 2022 zostanie wysłana do patronów opłacających tę subskrypcję w listopadzie.

avatar

Nowy użytkownik

Ogrodnicza Krowodrza

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.