1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

Nie będę ukrywał, że mam pewien problem z wyrażeniem, jak bardzo jestem Ci wdzięczny! 100 PLN miesięcznie to dla mnie gargantuiczne wsparcie i ogromne wyróżnienie! DZIĘKUJĘ!

Ze swojej strony gwarantuję Ci wszystko, co w poprzednim progu - z dwoma różnicami. Po pierwsze - raz na miesiąc napiszę artykuł na wybrany przez Ciebie temat związany z MMA - i zobowiązuję się uczynić to w ciągu dwóch tygodni od chwili, gdy podasz mi temat! Po drugie natomiast - zapraszam Cię też serdecznie do kontaktu prywatnego - w tematach związanych z MMA jestem dla Ciebie dostępny o każde porze ( no, prawie, bo mam w domu trzy damy, więc... :))! W mediach społecznościowych, pod telefonem, a i możemy pójść na piwo, jeśli będziesz w pobliżu.

avatar

Nowy użytkownik

Lowking.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.