1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

p2021-patronite-progi-4.jpg


Bard Pork

Ten Pork to znany bywalec gospód o różnej reputacji. Dla niego nie ma znaczenia, gdzie zagra, ale jaka publika będzie go obserwować. Niezależnie od sceny, na jakiej przyszło mu występować, zawsze ma przygotowaną jakąś pieśń. Od hymnów o samurajskim honorze aż do orkowych pieśni zagrzewających do walki, która niechybnie się rozpęta, jeśli ośmielisz się skrytykować miejscowe trunki. On wie, co ludziom i innymi istotom w duszy, o ile ta oczywiście nie została przehandlowana, gra. I co najlepsze, wcale nie żąda za to wiele. Wystarczy, że poratujesz go piątakiem, dzięki któremu będzie mógł kupić mikstury potrzebne do przepłukania gardła po wyczerpującym recitalu.

Dziękujemy, że wspierasz nas i naszą pracę! Kopsnięcie nawet 5 złotych znaczy dla nas bardzo wiele. Dzięki temu wiemy, że Pyrkon nie jest Ci obojętny i ten gest znaczy dla nas więcej niż jakiekolwiek pieniądze. Dołożymy wszelkich starań, by to 5 złotych nie zostało uznane przez Ciebie za stracone!

10 zł miesięcznieSailor Pork

O ciałach niebieskich wie wszystko. Wiedzę tę zdobył dzięki licznym podróżom, w których przemierzył cały świat i nie tylko. Jego największym talentem jest jednak wspaniała umiejętność opowiadania niesamowitych historii. Regularnie zbiera starannie wyselekcjonowaną grupę Porków, z którymi toczy długie debaty na każdy temat.

Twoje 10 złotych to wspaniały gest solidarności z Pyrkonem, za który z głębi serca dziękujemy! To już wsparcie na tyle duże, że musimy się za nie odwdzięczyć czymś namacalnym. Zapłacona przez Ciebie dyszka uprawnia Cię do:

🌗 specjalnej odznaki na naszym pyrkonowym Discordzie. Dzięki niej pokażesz wszystkim, że masz naprawdę wielkie serce i zyskasz boost do szacunu u Pyrkonowiczów;

🌗 otrzymania dostępu do wyjątkowego kanału na Discordzie, dostępnym wyłącznie dla Patronów. To bardzo ekskluzywne grono najznamienitszych superbohaterów. Patroni assemble!

20 zł miesięcznieSpace Pork

Porkowa Agencja Kosmiczna to instytucja, której celem jest dotrzeć tam, gdzie nie dotarł żaden Pork. Na razie jednak efekty są nieco mniej widowiskowe – póki co udało się dotrzeć na orbitę ich rodzimej planety i udowodnić, że nie jest ona płaska lub podpierana przez żółwia. Na szczęście Agencję hojnie wspierają różni prywatni dobroczyńcy. Ich nazwiska przejdą do historii i będzie je znać każde dziecko, a oprócz tego staną się inspiracją dla artystów!

Jesteś bardzo hojnym Pyrkonowiczem i o Twoim wsparciu powinien wiedzieć cały świat. A jeśli nie świat, to chociaż Pyrkon. Oto, co możesz otrzymać w ramach podziękowań:

🚀 jeśli trzy razy wpłacisz 20 złotych, Twoje imię i nazwisko lub ksywka znajdą się obok pozostałych Patronów na specjalnym banerze. Będzie on widoczny przez cały Pyrkon, więc przyprowadź pod niego wszystkich znajomych i pokaż, jak wielkie masz serce!

🚀 baner co prawda jest tylko chwilowy, ale mamy też coś, co przypominać będzie o Twoim chwalebnym czynie znacznie dłużej. Niedostępne w otwartej sprzedaży grafiki, które możesz użyć jak Ci się tylko podoba! Ustaw jako tapetę na telefonie lub komputerze, a nawet na ścianie pokoju. Możesz też zwyczajnie je oprawić i chwalić się wszystkim gościom. Jesteś Pyrkonowiczem i wyobraźnia na pewno nie będzie Cię ograniczać!

Otrzymasz oczywiście także nagrody z wcześniejszych progów.

50 zł miesięcznieFhtagn Pork!

Przez ostatnie dwa lata śpi bardzo głębokim snem. Istnieją jednak przepowiednie, według których ma się przebudzić już niebawem. Z jego aktywności najbardziej cieszą się lokalni sprzedawcy, a zwłaszcza właściciele ananasowych sadów. Ze względu na swoje długie macki bardzo lubi przytulać inne Porki i często można go spotkać z tabliczką „Free hugs”. To prawdopodobnie najstarszy mieszkaniec całej wioski, który uważa, że życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce.

Zew Pyrkonu dotarł również do Ciebie. Bardzo dziękujemy, że wspierasz nas kwotą aż 50 złotych. To już naprawdę znaczne wsparcie i nie może ono przejść niezauważone.

🧭 W zamian otrzymasz od nas coś, o czym nawet przedwieczni mogą pomarzyć – możliwość wpłynięcia na program Pyrkonu. To właśnie Ty, wraz z innymi Patronami z tego progu, zadecydujesz o tym, jaką atrakcję zobaczą inni uczestnicy! To jest ten moment, w którym siadasz przed komputerem i niczym Palpatine krzyczysz „unlimited power!”

Oprócz władzy otrzymasz rzecz jasna nagrody przewidziane w niższych progach.

100 zł miesięcznieAntyPork

Największy bad boy w całej wiosce, bo czasem nie mówi „dzień dobry” staruszkom i chodzi zimą bez czapki. Już od maleńkości chce patrzeć jak świat płonie, bo wtedy wychodzą najlepsze zdjęcia. Tak, ten Pork ma też duszę artysty i w chwilach wolnych od siana chaosu jest jednym z najpopularniejszych Porkstagramerów. Dzięki temu jego występki uchodzą mu przeważnie płazem, bo większość mieszkańców właśnie z jego usług korzysta, gdy trzeba udokumentować ważne życiowe zdarzenia.

Twoje wsparcie sprawiło, że kompletnie nas zamurowało. Jesteś stuprocentowym Pyrkonowiczem! Należy Ci się za to konkretna nagroda.

💘 Podarowana przez Ciebie stówka spowodowała, że aż musimy zrobić zdjęcie komuś obdarzonemu tak wielkim sercem. W związku z tym podczas Pyrkonu zabierzemy Cię do naszego studia fotograficznego, gdzie weźmiesz udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. 📷

Dopieść więc swój cosplay i stań przed naszym obiektywem! A jeśli sztuka robienia stroju nie jest Twoją mocną stroną, to nic straconego – możesz przyjść w cywilu, a my przygotujemy dla Ciebie gadżety, w których zapozujesz!

Prócz wspaniałych fotek, otrzymasz także wszystkie nagrody z wcześniejszych progów!

500 zł miesięczniePork The Barbarian

Największy koks w całej wiosce. W pojedynkę jest odpowiedzialny za niemal cały import ryżu i kurczaka do wioski. Młodzi rodzice proszą go o potrzymanie dziecka, a ci starsi próbują wyswatać z nim swoje latorośle. On jednak nie szuka sławy, ni poklasku. Pakuje tobołki z białkiem i kreatyną i znika na długie miesiące, by expić w spokoju. Po każdej takiej wyprawie wraca jeszcze większy i jeszcze silniejszy.

Pamiętasz scenę z „Blade’a”, gdzie policjanci strzelają w stronę głównego bohatera? Tak samo zareagowaliśmy po zobaczeniu, że wspierasz nas kwotą aż 500 złotych. Nie dowierzamy, że ktoś może mieć takie wielkie serce i postanowić, że to właśnie Pyrkon zajmuje w nim specjalne miejsce. Zwykłe „dziękujemy” nie jest w stanie oddać naszej wdzięczności. W związku z tym za trzykrotne wsparcie nas otrzymasz:

⚔️ specjalne przywitanie przy wejściu na Pyrkon! Owacje na stojąco, ukłony w pas i okrzyki na stojąco to tylko część tego, co cię czeka podczas wchodzenia na teren MTP!

⚔️ imienne miejsce na Maskaradzie! Wiemy, że liczba miejsc na Sali Ziemi jest ograniczona. Zdajemy też sobie sprawę, ze w związku z tym nie każdy może znaleźć się na największym konkursie cosplayu w Polsce. Ty jednak nie będziesz należeć do tego grona! Na Ciebie bowiem będzie czekać specjalnie wyznaczone miejsce, na którym obejrzysz pokaz i którego nikt Ci nie zajmie!

⚔️ miejsce na królewskiej uczcie, w której udział weźmie Prezes Klubu Fantastyki „Druga Era”. Jeśli chcesz poznać absolutnie całą historię Pyrkonu, to spotkasz prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat największego festiwalu fantastyki w Polsce. I jeszcze sobie podjesz!

⚔️ wyjątkowe gadżety z Pyrkonu i jeszcze bardziej wyjątkową imienną wejściówkę na wszystkie trzy dni Pyrkonu!

A oprócz tego oczywiście wszystkie nagrody z niższych progów, a więc całą masę pyrkonowych memorabiliów!

avatar

Nowy użytkownik

Pyrkon - Fantastyczne Miejsce Spotkań

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.