1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

p2021-patronite-progi-4.jpg


Bard Pork

Grosza daj Pyrkonowi!

Barda Porka można spotkać przygrywającego pieśni jego ludu w miejscowej tawernie. Tematyka jego utworów jest bardzo szeroka – od melodii rdzennych ludów Dalekiego Wschodu aż po profetyczne historie opisujące odległą przyszłość. W chwilach smutku w wiosce przynoszą one ulgę mieszkańcom. Za swoje występy nie żąda wiele – wystarczy rzucić mu piątaka, który pomoże mu w zaspokojeniu najważniejszych potrzeb.

Dzięki za Twoje wsparcie! W tym progu nie ma nagród, ale jesteśmy niesamowicie wdzięczni za Twoją pomoc. To ona może okazać się kluczowa. 5 zł to kwota zbliżona do ceny hamburgera z pewnej sieci restauracji. Nie jest wygórowana, ale jeśli będą Was tysiące, którzy jednego hamburgera raz w miesiącu zamienią na wsparcie dla nas, to na końcu tego efektu motyla będzie stał uratowany Pyrkon!

10 zł miesięcznieSailor Pork

Ten Pork długo podróżował po świecie, głównie po Dalekim Wschodzie. Teraz wrócił ze swojej włóczęgi, by zebrać lud i wszystko mu opowiedzieć na wioskowym forum. Sailor Pork nie rozstaje się nigdy ze swoim notatnikiem – w nim zapisuje wszystkich ludzi, którzy zawsze życzyli mu pomyślnych wiatrów. Ponoć okazane mu dobro zawsze do nich wraca.

Jesteśmy niewypowiedzianie wdzięczni za Twoje wsparcie! Dziesięć złotych to już naprawdę coś. Dla nas znaczy ono więcej niż szczęśliwa dziesięciocentówka dla Sknerusa McKwacza.

🌗 Na początek trafiasz do Hall of Fame - specjalnej podstrony z podziękowaniami za wsparcie. Możesz ustawić ją jako stronę startową w przeglądarce i codziennie napawać się swoją wspaniałością! Co więcej, Twoje wsparcie zobaczy dzięki temu każda osoba, która odwiedzi naszą witrynę.

🌗 Kolejnym przywilejem, który na Ciebie czeka, jest unikatowa odznaka naszego serwera Discord – jeśli jeszcze Cię na nim brakuje, teraz jest dobra pora na dołączenie! Patronacka dyszka wystarczy do tego, by wyrobić sobie szacun na pyrkonowej dzielni.

🌗 Abyś zawsze był na bieżąco będziemy też raz na jakiś czas umieszczać na Patronite wyjątkowe treści, które dostępne będą tylko dla Patronów! Na przykład ot takie zakulisowe zdjęcia naszej biurowej sztucznej owcy - ma na imię Stefania - przebranej za choinkę. Jesteśmy w końcu bardzo poważną imprezą, z bardzo poważnym biurem! Dowiesz się z nich, co u nas słychać i nad czym pracujemy.

🌗 Na koniec coś, co przygotowaliśmy wspólnie z naszymi Wystawcami - wydawnictwami Black Monk, Uroboros, Fox Games, Egmont, Wilga i Cube oraz Q Workshopem. Raz w miesiącu będą na Ciebie czekały specjalne zniżki! Poczujesz się jak w Krainie Wystawców w niedzielę, kiedy Pyrkon już się kończy, a niektóre stoiska oferują specjalne promocje.

20 zł miesięcznieSpace Pork

„Co leży w trawie i nie dycha? Dwie dychy!”. To ulubiony dowcip na porkowej stacji kosmicznej. Tak, długotrwałe przebywanie w zawieszonej w próżni puszce nie przynosi dobrego efektu. Z tym żartem o lotach niższych od Porkowej Agencji Kosmicznej wiąże się pewna historia. Otóż wypowiedzenie go przynajmniej trzy razy sprawia, że porkowi astronauci umieszczą dowcipnisia w swojej Galerii Mistrzów Żartu. Prezentowana jest ona wyłącznie przez trzy dni, przesłania niebo, a nazwiska szczęśliwców widziane są przez całą wioskę.

Twoje wsparcie jest tak niewiarygodne, że aż chcemy poinformować o nim cały Pyrkon! W końcu tak hojna kwota nie może zostać niezauważona przez świat.

🚀 Za wpłacone minimum trzykrotnie 20 zł umieścimy Twoje imię/ksywę na banerze, który podczas Pyrkonu będzie zdobił teren targów. Ok, może nie będzie widoczny z kosmosu, ale zobaczy go każdy uczestnik. Dzięki niemu przez trzy dni będziesz się czuć niczym prominentny polityk lub gwiazda muzyki!

🚀 A jeżeli chcesz mieć świadomość dobrze wykonanej roboty przez jeszcze dłuższy czas, to mamy dla Ciebie także komplet cyfrowych grafik, który podkreśla, jaki jesteś super. Możesz je sobie wydrukować, oprawić i chwalić przed wszystkimi lub ustawić jako tapetę na swoim telefonie bądź komputerze. Jesteśmy pewni, że znajdziesz dla nich tyle zastosowań, ile my dla Twoich hojnie wydanych pieniędzy. Grafiki są rzecz jasna niedostępne w otwartej sprzedaży.

Oczywiście wszystko z progu powyżej również do Ciebie trafi.

50 zł miesięcznieFhtagn Pthork!

Największy śpioch w całej wiosce. Dobudzenie go graniczy z cudem, a oprócz nastawienia kilku budzików potrzebne okazuje się gromadne wołanie go przez mieszkańców. Żeby mieć spokój, często wyprawia się na morze. Najbardziej aktywny staje się jedynie przez trzy wyjątkowe dni w roku. To właśnie wtedy staje się odpowiedzialny za zwiększone przychody w ananasowych sadach.

Niczym Cthulhu odpowiadasz na nasze wyzwanie, ale efekt tego jest znacznie lepszy. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nie chcesz położyć kresu naszemu istnieniu. 50 złociszy to już kupa kasy! Znajdujący się na banknocie Kazimierz Wielki przy Tobie jest bardzo malutki. Nie dość, że w znaczący sposób wesprzesz Pyrkon, to jeszcze możesz się nieźle obłowić.

🦑 W tym progu mamy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego. Wielcy Przedwieczni mają niezwykłą władzę nad umysłami innych istot. A czym ta władza może się objawić? Kontrolą nad tym, co zrobi dana istota, kontrolą nad tym, co się wydarzy. I to właśnie w Twoje ręce, nasz wspaniały Fhtagn Pthorku, przekazujemy taką wielką władzę i kontrolę. Na kilka miesięcy przed Pyrkonem, nim światło dziennie ujrzy program festiwalu, będziesz mógł wpłynąć na to, jaki punkt programu pojawi się na imprezie! Nasi Patroni i Patronki z tego i wyższych progów, w drodze głosowania w ankiecie, demokratycznie (Porki to bardzo demokratyczna i postępowa rasa!) zdecydują o tym, co będą mogli zobaczyć i kogo będą mogli posłuchać na Pyrkonie. Tylko pamiętaj - z wielką władzą przychodzi wielka odpowiedzialność! Czy coś.

🦑 Dodatkowo jeśli trzykrotnie wpłacisz tę kwotę, na Twój adres trafi specjalny certyfikat wsparcia Pyrkonu w fizycznej formie.

Oczywiście wszystko, co w progach powyżej, również do Ciebie trafi.

100 zł miesięcznieAntyPork

AntyPork uwielbia życie ponad prawem. W dzień używa kremu na noc i najpierw leje mleko, a dopiero potem wsypuje płatki. Podczas lokalnych dożynek zaś celowo podłącza wszystkie suszarki i ładowarki, by spowodować przeciążenie i wyłączyć prąd. Chętnie jednak pokazuje swoje rzemiosło wszystkim zainteresowanym, bo wbrew pozorom ma dobre serce.

To jest ta scena, w której odbiera nam mowę. Sto złotych to koszt zbliżony do ceny karnetu na Pyrkon! Wow, no po prostu wow. Dziękujemy!

🖤 Za taką pomoc pokażemy Ci więc, jak powstaje nasz festiwal. Chcesz zobaczyć, jak pracuje Pyrkon za kulisami? Doskonale! Przeprowadzimy Cię po rejonach niedostępnych dla uczestników Pyrkonu. Zobaczysz miejsca, gdzie zamieniamy chaos w uporządkowany konwent. Przespacerujesz się przez VIP Room i Press Room, pełne błysku fleszy i festiwalowych gwiazd. Zajrzysz też na backstage Sali Ziemi, gdzie tabuny osób pracują nad pełnymi rozmachu koncertami, a przede wszystkim nad Maskaradą!

Oczywiście wszystko, co w progach powyżej, również do Ciebie trafi.

500 zł miesięczniePork The Barbarian

Pan i władca Wioski. To on rządzi całym przedsięwzięciem. Władze spotykają się z nim, by zapytać o poradę W karczmach błagają go o odwiedziny i pozwalają mu jeść za darmo. Większość czasu spędza poza wioską, ale wraca do niej raz w roku, co spotyka się z wielką radością i powitaniem godnym prawdziwego bohatera.

Oczarowani i osłupieni wpatrujemy się w ekran. Posłużymy się więc tylko cytatem ze świętego Keanu – „You are breathtaking!”. To kwota, o której się nam nie śniło. Twoje wsparcie to coś, o czym nie zapomnimy nigdy. Za takie coś chcielibyśmy oddać pół królestwa, ale niestety nie możemy dysponować terenem MTP. Zamiast tego za trzykrotne wsparcie możemy wręczyć Ci inne nagrody.

⚔️ Na początek specjalne powitanie tylko dla Ciebie! Przy przekroczeniu bram czeka Cię gorąca owacja, okrzyki zachwytu i wiele innych wystrzałowych rzeczy.

⚔️ W trakcie samego Pyrkonu będziesz mieć możliwość porozmawiania z wybranym przez siebie Gościem. Przed Pyrkonem otrzymasz możliwość wybrania, z jakim gościem będziesz chciał się spotkać. Nie będzie to niestety pełna lista gości - część z nich będzie dla nas dostępna jedynie online, a spośród tych, którzy osobiście przyjadą na Festiwal, część może nie wyrazić zgody na takie spotkanie i musimy to uszanować. :) Listę otrzymasz kilka tygodni przed Pyrkonem.

⚔️ Oprócz tego podejmiemy Cię ucztą, podczas której obecny będzie Prezes Klubu Fantastyki „Druga Era”, skarbnica wiedzy na temat długiej i niesamowitej historii Pyrkonu.

⚔️ W ramach pamiątek, które zostaną z Tobą na dłużej, otrzymasz zestaw wyjątkowych gadżetów Pyrkonu oraz jedyny w swoim rodzaju imienny identyfikator uczestnika - odpowiednik 3-dniowego biletu na Pyrkon.

Oczywiście wszystko, co w progach powyżej, również do Ciebie trafi.

avatar

Nowy użytkownik

Pyrkon - Fantastyczne Miejsce Spotkań

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.