1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Za 20 zł można dojechać komunikacją publiczną z Wrocławia do Borkowic - miejsca naszego ogrodu pośród malowniczych Wzgórz Trzebnickich. Dla nas kwota Twojego wsparcia oznacza komfort pracy, więcej możliwości wspólnych spotkań w naszym ogrodzie i nie tylko - szkolimy się, by nasza praca w przyszłej grupie MISTRZ DŻEDAJ była jak najwyższej jakości - dzięki Twojemu wsparciu uda nam się zorganizować parodniowe zjazdy w Borkowicach i nasiąkać mocą Qigongu, natury, wspólnych chwil - by potem dzielić się nią z innymi dziećmi i nastolatkami.

Wirtualnie jako jedna z 20 osób zaadoptujesz jedną z naszych pszczół - zapylaczy i dostaniesz jej zdjęcie z naszym serdecznym podziękowaniem :D

Wspierając na tym poziomie, zyskujesz również dostęp do nagród z progu 10 zł!

40 zł miesięcznie

40 zł to naprawdę duże wsparcie dla nas <3 Za 40 zł można zjeść już "na mieście" obiad. Dla nas kwota Twojego wsparcia oznacza komfort pracy, więcej energii na pomysły do grupy MISTRZ DŻEDAJ jak propagować włączenie natury - tej dzikiej (lasów) i tej oswojonej (ogrody) do codzienności jak największej liczby dzieci w Polsce. Aby każde dziecko miało szansę czerpać szczęście, moc i zdrowie z natury <3

Bez natury nie ma QIGONG PANDY. Dlatego chcemy, żeby symbol naszej wdzięczności dotarł do Ciebie w formie nie tylko wirtualnego podziękowania ale jako prawdziwe DRZEWO. Zaadoptujesz jedno z naszych słynnych borkowickich drzew - DĄB QIGONG PANDA lub BUK QIGONG PANDA - a Twoja lokalizacja zostanie oznaczona na naszej specjalnej mapie HONOROWYCH PATRONÓW QIGONG PANDA - którzy przyjmą pod swoje skrzydła potomstwo dębu. Tego, który strzeże naszego ogrodu. W zamian za Twoją troskę nasze drzewo za jakiś czas odwdzięczy Ci się pięknem, cieniem i energią :)

Dziecko - drzewo dotrze do Ciebie pocztą :) Cieszymy się, że razem będziemy pomagać naturze, by była mocniejsza i mogła nas bardziej uzdrawiać!

Wspierając na tym poziomie, zyskujesz również dostęp do nagród z progu 10 zł!

1000 zł miesięcznie

Widzieliśmy Cię pod drzewem życzeń, gdy w praktyce na zajęciach prosiliśmy o pomoc w realizacji naszego marzenia. Cieszymy się, że nareszcie się spotykamy! Na razie wirtualnie, ale za chwilę dotrze do Ciebie nasz wysłannik- drzewo QIGONG PANDA, a już w lecie zobaczymy się na żywo- podczas festiwalu.

W podziękowaniu za Twoje ogromne wsparcie zapraszamy Cię na osobiste kameralne spotkanie z nami w lecie- pokażemy Ci nasz ogród, naszych ukochanych mieszkańców Borkowic - kota Scooty'ego, konie, nasze ulubione drzewa i zamieszkujące je wiewiórki - pójdziemy razem na kąpiel leśną - najlepsze SPA dla ciała i duszy :) Chcemy Ci dać trochę tego, czego dzięki Tobie możemy doświadczać na co dzień - szczęścia, zdrowia, odpoczynku, głębokiego i spokojnego oddechu. No i piknik! Co to za wycieczka bez pikniku :D

Wspierając na tym poziomie, zyskujesz również dostęp do nagród z progu 10, 40, 100 i 500 zł!

avatar

Nowy użytkownik

QIGONG PANDA

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.