1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

Dobry!

Właśnie zostałeś Mecenasem bloga DansE MacabrE oraz miasta Oldenlitz. Jeśli kiedyś się spotkamy chętnie napiję się z Tobą kawy i pogadam o grach i modelarstwie!

Ponadto w każdym wydaniu Zebranych z tygodnia publikowanego w każdą niedzielę na blogu DansE MacabrE opublikuję specjalne podziękowania dla Ciebie i Tobie podobnych Mecenasów, będzie mógł także pozdrowić wybraną przez siebie osobę, a jeśli zechcesz to umieszczę na łamach bloga DansE MacabrE oraz Oldenlitz grafikę z Twoim portretem i odnośnikiem do wskazanej przez Ciebie strony lub profilu. Specjalne podziękowania umieszczę także w publikowanym przed każdym turniejem Warheim FS pliku pdf z regulaminem i scenariuszami, a także w podręczniku do gry Warheim FS.

Dziękuję Ci bardzo za wsparcie!

Dobrze wiedzieć, że jesteś i podoba ci się to co robię!

avatar

Nowy użytkownik

Warheim FS

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.